Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakitott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott egy facebook komment miatt normalis ez?

Figyelt kérdés
régebb nekem sem tetszet ha lájkolt egy csajnak,de én nem szakitottam és ő azonnal szakit.Nem is az volt a kommentbe,hogy szép vagy jól nézel ki vagy valami hanem:"az egy kép"

2012. aug. 9. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nem normális. De a srác sem 100 s szerintem...
2012. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan Ti azon akadtok fenn, hogy egy másik fiú/lány képeit lájkolja vagy hozzászól? Amíg ezeket a dolgokat nem vetkőzitek le, addig nektek nem kell kapcsolat.
2012. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Arra még nem gondoltál, hogy ez csak egy alibi volt a pasidnak a szakításra?
2012. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 14? Mert szerintem nem lehettek valami öregek.
2012. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas egy palid volt. Lesz helyette jobb. :)
2012. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a volt pasim 20éves szóval nem gyerek,de igazad van utolso lesz majd jobb ,de azért fáj mert nem 2hetet voltunk egyutt
2012. aug. 9. 20:02
 7/10 A kérdező kommentje:
19:35 de igen gondoltam erre is de nem értem meg mért nem mondja a valodi okát
2012. aug. 9. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy. ha ez volt a valódi ok akkor dedó az ember. ha meg nem ez volt a valódi ok,akkor meg egy p*raszt. meg köszönheted neki,hogy szakított. :)
2012. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti jóval fiatalabb vagy nála, és ezért kereste az alkalmat, hogy mikor szakíthat veled. :/
2012. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy megszabadultál egy ilyen baromtól. A barátnőmmel (23) azért veszett össze a barátja (30) mert egy munkatársunk az én facebook képem alá írt amiben nyilvánvaló volt hogy ő is velünk jár dolgozni a helyi járatos busszal amin rajtunk kívül még 50en utaznak.............. 5éve vannak együtt és ilyen miatt képes volt napokig veszekedni, aztán törölték magukat mindketten fbről. (Mellesleg a kommentes srácot amúgyis én érdekeltem, azóta együtt vagyunk és mindjárt megszületik a kisfiunk)
2012. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!