Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy tegnap szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy tegnap szakított velem a pasim és engem csak sziven szúrt és semmi könnycsepp nem jött ki a szememen?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem őt, de még sem sírok utána nem értem, egyszerűen éreztem a szívembe egy nagy szúrást amit azóta folyamatosan érzek, csak róla gondolkozok, és semmi, mások ilyenkor sírnak meg minden ... én csak vagyok magamnak és nem érdekel semmi.

17/L


2012. júl. 24. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogsz még Te is, nyugi!
2012. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hirtelen sokkhatás, majd fogsz, ahogy kikerülsz alóla.
2012. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokk, nem minden ember sír azonnal. De ahogyan majd oldódik benned a feszültség jönni fog az. Hisz ezzel ereszted el.


16/L

2012. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazatok van :/ erre nem is gondoltam .Köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 24. 11:16
 5/10 ASOT ***** válasza:
jó lenne ha ez nem változna nálad, csak jobb irányba! ergo még ennyit sem éreznél!
2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sose értettem hogy miért kell szabályszerűen mindenkinek sírni egy szakítás után. Szinte sose sírtam kivétel mikor a vőlegényem dobott egy héttel az esküvő előtt, mert kiderült hogy felcsinálta az egyik barátnőmet, aki a koszorúslány volt és most terhes lett. Na akkor sírtam! De hát azt is túléltem, szóval szerintem te is túl fogod ezt élni! Menj ki a friss levegőre, találkozz barátokkal, hallgass vidám számokat, és legyél jó sokat a családoddal (na meg a csoki). Nekem ezek segítettek akkor. Jobbulást! :)
2012. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Ami nem öl meg, az erősít" tartja a mondás.
2012. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Joj, kinek a vőlegénye hagyta ott, az szörnyű lehetett én azon nyomban össze törtem volna, erős lehetsz, ha még talpra tudtál állni :) ... engem is egy másik lányért hagytak el :/
2012. júl. 24. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Túléltem, és örülök hogy így alakult mert megismertem egy elképesztően édes, önzetlen, kitartó és borzasztóan türelmes férfit aki a mostani párom. :) Mellesleg egy nagyon édes kislánya született neki. Többször is meglátogattam őket, kicsit talán kínos volt, de szép lassan belerázódtunk a dologba.
2012. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
No akkor ezzel sok boldogságot kívánok :* és, ha lehet mondani akkor örökre legyetek együtt :) ... hát igen az elég kínos lehetett a találkozás :/
2012. júl. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!