Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom most szakított velem, és mondtam neki hogy nem tudok mást tenni, csak várni hogy kicsit észbe kapjon hogy még is csak én kellek neki. De arra azt mondta nem kéne várnom ha tudnám hogy mit kell tennem. De nem tudom!

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek?
2012. júl. 18. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudod, akkor nem tudod...
2012. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
18-19
2012. júl. 18. 11:19
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem lépj tovább.
2012. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mizuzizu92 ***** válasza:
Hát mi se tudjuk hogy mit tegyél nem voltunk a helyzetetek be , ha jó volt a kapcsolatotok akkor tudnád .
2012. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy a krapek valami hülyeséggel zsaroljon. találsz normálisabbat is.....
2012. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne alázkodjál meg még jobban,ne mondjál neki ilyeneket,hogy vársz rá,mert akkor nyeregbe érzi magát! Valószínűleg lehet neki más,nem?! Lépjél tovább( tudom ezt könnyű mondani) de idővel jobb lesz, és még lehet,hogy összejöttök megint,ha kicsit megkomolyodik! Legyél büszke és ne hagyd magad megalázni!
2012. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, akkor mi honnan tudjuk? Biztos, hogy elmondta már, mi hiányzik neki a kapcsolatból... na AZT kell tenned.
2012. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot? Gondolom csak volt oka a szakításnak.
2012. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, olvasni. Lehet az értelem hiányzik belőled. Mondjuk ez már sok emberből hiányzik.
2012. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!