Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért gyülöl engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyülöl engem?

Figyelt kérdés

Nyáron volt egy 3 hetes kapcsolatom egy utcabeli csajjal egy helyre jártunk 1 baráti kör stb.

Egész jól elvoltunk aztán mondjuk annyi gáz volt hogy az exe állandóan zaklatta meg figyelt minket.

Én mondtam hogy ez nekem nem hiányzik csináljuk titokban. Ez 2 hétig ment utána mondta hogy vége azóta eltűnt. Utólag megtudtam hogy haverjaimnak ismerösöknek fikáz engem hogy nem viszonoztam az érzéseit és ezért mekkora szemétláda vagyok. Most mit csináljak vele? Fáj mert nagyon jóban voltunk nem akarok "háborúzni"...Ja de nem akar velem beszélni.



2012. szept. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenének foglalkozol vele, ha lenéz téged?

Keress másikat, ezt meg felejtsd el.

2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem viszonoztad az érzéseit és ezért mekkora szemétláda vagy
2012. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

végül is vagy ez, h nem viszonoztad (ez szerintem még akár korrekt mentség is lehetne-nem feltétlenül kell beleszeretni abba aki belénk szeret- ez a kémia) teljesen vállalható, vagy az nem merted felvállalni, nem álltál ki mellette helyette "járjunk titokban..."

ha választanom kellene akkor inkább azt terjesszék rólam h nem viszonosztam valakinek az érzelmeit, mint azt h gyáva vagyok és sunnyogok...


a csaj még így is korrektebb nálad

2012. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!