Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A "lapos", unalmas, natúr és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "lapos", unalmas, natúr és ritka szex tönkre tehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha volt valaki,akivel nagyon jó volt a szex,nyitott volt mindenre,élveztétek ez együttléteket...aztán lecseréltétek valakire,akivel viszont tök unalmas és egyhangú az együttlét...vezethet ez szakításhoz?

2012. szept. 14. 15:46
1 2 3
 1/21 TOMAtm ***** válasza:
nem,de tarthatsz mellette szeretőt.
2012. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen és pont a szerető miatt mehet tönkre a kapcsolat
2012. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
visszavágyom az ex-hez...vele minden olyan jól ment...én hagytam el...de nem tudnék neki ellenállni,ha a közelembe kerülne...várom is az alkalmat...
2012. szept. 14. 15:50
 4/21 TOMAtm ***** válasza:
69%
azt tudod h akkor egy retek ringyó leszel ha megteszed a pasiddal...
2012. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4:bocsi,férfi vagyok (35 éves)
2012. szept. 14. 15:53
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha minden olyan jól működött köztetek, akkor mi a f@szért hagytad el??

Segítek: Mert viszketett a pinád, most is viszket és ha az exed lesz olyan hülye, hogy visszafogad, egy idő után megint viszketni fog.

Nem bírsz megmaradni a pi.csádon, az a baj.

2012. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mielőtt mégegyszer valaki lek.rváz:én hagytam el a feleségem és a gyerekem egy fiatalabbért,akkor úgy éreztem,nekem ő kell...most jövök rá,hogy az ex hiányzik...főleg a szex és a meghitt együttlétek...stb
2012. szept. 14. 16:00
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor meg a faszod viszket, a lényeg ugyanaz.

Gratulálok.

2012. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azt se érdemled meg, hogy élj, úgy, hogy egy fiatalabb csajért elhagytad a feleséged (akivel ezekszerint még a szex terén sem volt baj) és a gyereked, akit mondjuk emiatt valószínűleg komoly lelki megrázkódtatás ért, nemhogy a jó szexet. Ha én lennék a volt feleséged, akkor tuti, hogy olyasmit csinálnék, amikor rám akarnál mászni, hogy több gyereked aztán igazán nem lenne!!!

Egyébként meg a mostani kapcsolatodban, amit főztél edd is meg alapon esetleg tanítgathatnád a párod, hogy mit hogyan szeretsz.

2012. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ugyan nem ilyen durván, de nálunk is hasonló van.

Nem vagyok egy fadarab az ágyban, de barátom exe elmebeteg módon perverz volt és mindent bevállalt. A szó legszorosabb értelmében mindent, akármennyire is perverz dolog volt az.


Nos, hát én ennyire nem vagyok extrém, bár van fantáziám és sok mindenre nyitott vagyok. Meg is kaptam, hogy nekem "nincsenek" vágyaim, meg mittudomén. A szexből olimpiai sportágat csinált evvel, amit nem élvezni kell, hanem teljesíteni. Így még az alapjainál elsz.rta az egészet, mert én csak azon izgultam, hogy elég jó legyek és tudjak valamit felmutatni, és bármit is találtam ki, úgy éreztem az igazából sz.r az exhez képest, mert az volt így maga a perverzió minden megtestesülése, és hozzá képest én egy sz.r vagyok, ettől nem lett hiteles semmi, amit csináltam, én se élveztem, meg ő se.

Romantika, vagy bármi egyéb, meg pláne nem. A nemi életünk egy rakás sz.r lett...


És a vicc az, hogy nem azért, mert nem jönnénk ki jól az ágyban (végülis nem adtuk fel, hanem rohadt sokat beszéltünk róla, és fél év után sikerült megoldani ezt a komoly problémát), hanem egy ilyen kijelentés, hogy "te annnyira rossz vagy az exhez képest" vagy bármi ennek finomabb megfogalmazása kb mindent tönkretesz.


Ha érdekel az új nő, akkor próbáld motiválni, próbáld te felizgatni, meg minden. Ha azt látja, hogy te fintorogva duzzogsz, és inkább megcsalnád az exel, mert nincs kedved fikarcnyi energiát se fektetni az egészbe, akkor ő se fogja törni magát miattad.


Ha meg ilyen menekülős típus vagy, és nem tudsz a problémákkal mit kezdeni, akkor próbáld visszapitizni magad a volt feleségedhez, bár ha van egy kis tartása, röhögve a képedbe csapja az ajtót....



Ha

2012. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!