Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhatott tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés

Egy fiúról sokáig azt hittem,h akar tőlem valamit. Minden úgy tűnt,h így is van. De nekem barátom van,és ezt ő is tudja nagyon jól. Végül az lett hogy rákérdeztem,és ki is derült,hogy tetszem neki,meg hogy kedvel,de tiszteletben tartja,hogy nekem barátom van,úgyhogy nem fog nálam bepróbálkozni. Azt kívánta érezzem jól magam,azzal akivel szeretném,ő nem akar tőlem semmit.


Most akkor hogy is van ez? Tetszem neki,meg minden,de mégsem akar semmit?



2012. szept. 13. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barátod van, akkor inkább ne rágódj ezen.
2012. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,de ez kb 1 hónapja volt,és azóta szakítottunk.
2012. szept. 13. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
hmmm. minden klappol a leírtaiddal, csak annyi hogy nem kérdezett rá nálam egy csaj, hanem megmondtam neki és, de ő meg nem írt választ azóta. Továbbá leszarom, ha akar valami ír. :)
2012. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg kérdezz rá nála, mert esélyes lehetsz.
2012. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, valahogy a tudtára hozhatnád, hogy már frí vagy!
2012. szept. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked is ez a fiú, akkor soksikert. Szerintem, ha felajánlod.magad, akkor.majd.nem tud ellenállni.

Szerintem menj oda hozzá, és mond azt, hogy:

Hogy is volt az, hogy tetszem neked?

2012. szept. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!