Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A "lapos", unalmas, natúr és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "lapos", unalmas, natúr és ritka szex tönkre tehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha volt valaki,akivel nagyon jó volt a szex,nyitott volt mindenre,élveztétek ez együttléteket...aztán lecseréltétek valakire,akivel viszont tök unalmas és egyhangú az együttlét...vezethet ez szakításhoz?

2012. szept. 14. 15:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem perverzitásról beszélek...csak nekem,bár férfi vagyok,nem az a szex,hogy rámászok,megjátsza 5 perc után h elélvez,aztán alvás,és mindezt némán mozdulatlanul...nem vagyok hülye,tudom hogy megjátsza...az ex-szel meg...igazándiból csalom hónapok óta a barátnőm..róla viszont azt tudom,hogy neki belőllem ennyi bőven elég,esze ágában sincs visszafogadni,nem is próbálkozom
2012. szept. 14. 16:17
 12/21 A kérdező kommentje:
ja,és ha kérek vagy próbálnék valami újat belevinni a szex-be-elzárkózik,hogy nem,most fáradt vagyok,meghallják,majd legközelebb...stbNem kell nagy dologra gondolni:pl annyira sem tudom rávenni,hogy lovagoljon rajtam..vagy vegye egy kicsit a szájába...stb...ezek szerintem nem perverz dolgot...csak szigoróan a paplan alatt 5 perc...
2012. szept. 14. 16:23
 13/21 TOMAtm ***** válasza:
0%
ja férfi vagy?akkor semmi gond nyugodtan tarts szeretőt,mint minden rendes ember.
2012. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jó, akkor módosítok: te továbbra sem érdemled meg, hogy élj, amekkora szemét voltál az exeddel, meg a gyerekeddel.

De azért zsák a foltját, a mostani párod se kell ám sajnálni, ha képes megjátszani, hogy jó neki. Egy ilyen nő, aki így hazudik a párjának és önmagának is, meg is érdemli, hogy aztán hoppon maradjon. Meg aztán ha ebben képes hazudni, akkor nyilván más aljasságokra is képes.

Viszont egy PÁRkapcsolatba ketten illenek, nem pedig hárman...

2012. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vén kecske hogy megnyalja a sót xDDDDDDDD
2012. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
kaptam már hazugságon.Egyszer le is bukott.Én dolgoztam,kerestem telón,nem vette fel,aztán elhagyva a munkahelyet körbe mentem a városon,megláttam egy parkolóban egy másik fiúval(az ő ex-ével),aztán szakítottunk,majd egy hét múlva visszamentem hozzá...na akkor kellett volna hagynom,és inkább az én ex-emnél talpalnom
2012. szept. 14. 16:45
 17/21 A kérdező kommentje:
15:te hány éves vagy?
2012. szept. 14. 16:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Te a régit elhagytad, aztán az újat megcsalod, most ő is megcsal, ennek már nem kellesz, a másiknak meg már újra nem kellesz, a kör pedig lassan bezárul... Érdekes életvitel!
2012. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az új visszafogadott,vele vagyok,az ex-nek nem kellek,vele csalom az újat...hátha egyszer meggondolja magát és azt mondja,menjek vissza hozzájuk
2012. szept. 14. 16:57
 20/21 anizotropikus ***** válasza:

# 15/19

Nem csak a sót!

Én bizony még a fenekét is ki szoktam nyalni a barátnőmnek!

Erdő, töltésoldal ahol rájön.

Ha ezt a gyerekeim anyjának meg mertem volna tenni talán ma is együtt vagyunk!

Nincs undor, nincs semmi ha a kedves vágyának a kielégítése a cél!

Lehet útálkozni...

2012. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!