Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért visel meg egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg egy szakítás egy hónap után?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy szerelmes lennék, mégis iszonyú rosszul érzem magam.

Pár napja szakítottunk a fiúval, közös megegyezés alapján, mert nem működött a dolog sajnos.



Miért vagyok úgy ki, mintha egy többéves dolognak lenne vége?

Nem volt megfelelő szellemi partner, mégis hiányzik!:(



20/L



2012. okt. 3. 23:50
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát 1 többéves dolog után nem azon problémáznál h 1 hónap után még mindig "megviselt" vagy.
2012. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt már egy többéves kapcsolatom, nem a levegőbeb eszélek sajnos..
2012. okt. 3. 23:52
 3/12 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Egy hónap semmi, fél év után is kemény néha, van, hogy egy év is, van, hogy van már más, de titokban másra vágysz.
2012. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

na most: én is 20 éves vagyok ráadásul pasi szóval talán kevésbé vagyok sérülékeny mint te mégis komoly kapcsolat esetén min 3 hónappal számolok de az a über minimum. h írjam le.. mai House rész: House megszokott prostija otthagyta :D na kb ez a 3 hónap. [már ha több éves dolgokról beszélünk]

az ilyen xhetes-1 hónapos dolgokat azt 2 nap alatt le tudom :D vagy 1 felessel :)

2012. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát értem tudom hogy egy hónap semmi ezért van a kérdés:D

Mert én sem tartom normálisnak hogy 1 hónap után így kivagyok...

2012. okt. 4. 00:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az együtt töltött idő számít, hanem annak intenzitása. Amikor mindened átadod a másiknak, a legbelsőbbe is bepillantást engedsz(nem kell hozzá szerelem) és az hátat fordít neki, az bizony fájdalmas. Én ezért nem engedek már egy nőnek sem ilyet, elég volt. Ha majd úgy érzem, hogy az igazi jött el, akkor talán lesz változás.
2012. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen azt hiszem most úgy érzem nem fogok teljesen megnyílni ak övetkező(k) nek....
2012. okt. 4. 00:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak majd viseld el, hogy lelketlen baromnak, és társainak szólítanak:)
2012. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De legalább megvédem az amúgy is törékeny lelkemet..ebben a fiúban is óriásit csalódtam..kitárulkoztam előtte, lefeküdtem vele és nekem ez nem csak szex volt, hanem bensőséges dolog.

Ezért érzem magam kva szarul.

2012. okt. 4. 00:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Szexre kellettél, nálam pedig általában az érzelmekre mentek. Jó érzés volt nekik. Az utolsó már elegendő löket volt, hogy a továbbiakban csak egy felszínes érzelmet lássanak tőlem. Arra már volt, hogy félre értették, pedig az szeretetnek sem volt mondható. De tudod mit mondok? Nem bántam meg. Ha lehetne, újra ugyanígy csinálnám minden fájdalommal együtt. "Ami nem öl meg, az megerősít"
2012. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!