Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 9 hónap után sem lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 9 hónap után sem lettem szerelmes, már nem is fogok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb 9 hónapja vagyunk együtt, az akkori munkahelyemen ismertem meg(3 hónappal azelőtt szakítottam az akkori barátnőmmel, ami 2 évig tartott). Mindketten 24 évesek vagyunk. Jól érzem magam vele, viszont nem hiányzik az esetek nagy részében. Tehát el tudom magam foglalni a munkámmal, a hobbijaimmal. Heti 2-3x találkozunk. Ebből 2x nálam is szokott aludni, tehát nem csak pár órára futunk össze. Nem érzem magam szerelmesnek, bár eddig egyetlenegy kapcsolatomban sem éreztem úgy, hogy ne lennék meg a másik nélkül, pedig már volt hosszú kapcsolatom. Tehát ha itt van, örülök neki, jól elvagyunk, de mégsem érzem úgy, hogy ő aztán biztos az igazi, minden percem vele akarom tölteni. Volt már veletek ilyen? Mi a véleményetek?

2012. ápr. 24. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát valószínű...
2012. ápr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vagyok így a barátommal, már egy ideje szenvedés de nem fejteném ki.

Az a baj, hogy ez a helyzet jobb mint a semmi, viszont lehet hogy sokkal jobb lehetőségek kínálkoznának csak le kellene zárni a kapcsolatot.

Nem leszel szerelmes ennyi idő után. Lehet hogy hiányt érzel majd, annyira megszokod, de szerelem az kizárt. Erre mondják az idősebbek: Mi sem egymással akartunk összeházasodni, dehát milyen jól elvagyunk mégis.. fiatalok vagyunk még, ráér egy ilyen kapcsolat 45-50 évesen ha nincs más.

2012. ápr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ugromokus ***** válasza:
7 honap utan mar nincs szerelem..
2012. ápr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát figyelj én úgy vagyok ezzel, ha már a legelejétől kezdve nincs meg a tűz..vagy pár kevés hét után szerelem nincs..akkor ott hibádzik valami..én pont az olyan kapcsolatokba nem ugrom bele, ha már azt érzem az elején hogy valami miatt nem fog menni...ha nincs benne szendvedély, nekem nem menne, mert megunnám hamar..lehet én érzek nem helyesen..de 9 hónap után, uram atyám..nekem annyi hóap után pont hogy elmúlnának, nem az hogy még lehetek e utána szerelmes...:O

24 L

2012. ápr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már nem is fogsz, de szeretheted.

A hosszú kapcsolatok úgyis átmennek szeretetbe. De hogy nem is hiányzik, az nem jó jel.

2012. ápr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 hét alatt eldől, h. akarod-e a másikat, vagy nem.
2012. ápr. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha eddig nem akkor eztán sem, szerintem...
2012. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben és fordítottban is. És az a tapasztalatom, hogyha már az elején nem "basz" fejbe az illető lénye, személyisége, kisugárzása, akkor később sem fog. Akkor csak egy jó barát marad, esetleg egy kicsit több mint egy barát, mert azért szex van. Nem tudom ezt másképp leírni. Amit te érzel a barátnőd iránt az csak erős szimpátia meg egy kis vonzalom nyilván, különben nem tudnál lefeküdni vele. Ha a barátnőd is így érez veled kapcsolatban, akkor ez rendben van addig, amíg egyikőtök nem lesz igazán szerelmes valaki másba. Viszont ha a barátnőd többet érez, szerelmes, az elég nagy baj.
2012. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hát... szerintem ha nemérzed azt a bizsergést amikor meglátod akkor nem ő az igazi
2012. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, de én csak két hónapig húztam a srác mellett, akibe nem tudtam beleszereti. A második hónap egy kínszenvedés volt, mert nem azt éreztem, amit ő, szóval lezártam.

Szerintem te se leszel szerelmes ennyi idő után. Szerintem legyetek inkább barátok a lánnyal, nehogy az legyen később, hogy ő házasságot meg gyereket szeretne, te meg nem, mert akkor már nehezebb lesz kiszállni. :(

2012. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!