Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni találkozáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni találkozáskor ez a viselkedés mit jelenthet?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem az exbarátom, az indok az volt, hogy már nem érez olyat.

A héten találkoztunk először a szakítás után, semmi különösebb oka nem volt, csak ilyen "ki hogy van" indíttatású volt.

Végig kedves volt velem, bókolt,aztán a hajamat simogatta, majd a végén többször megölelt, és puszit adott a fejemre.

Nem igazán tudom ezt hová tenni, szerintetek ez mit jelenthet? Vajon érezhet valamit irántam? Esetleg volt már valakinek hasonló tapasztalata?


22/L



2012. okt. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2012. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok akkor miért engeded neki hogy ölelgessen? Kb mintha még 1x megforgatta volna a beléd szúrt kést.


De te tudod, ha ez neked jól esik.

2012. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt hogy szeret és hogy hiányzol neki. Mi is így viselkedünk a volt barátommal, pedig egyikőnk sem érez már semmit a másik iránt, barátok maradtunk, tudom fura, de tényleg azok vagyunk, beszélünk, tanácsokat adunk egymásnak, de semmi több! Valószínűleg ő is ki akar veled alakítani egy barátságot ami kicsit szorosabb mint mással mivel együtt voltatok előtte és ezért enged meg magának ilyen dolgokat. De ha téged zavar, beszéld meg vele.
2012. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beléd akar fröcskölni
2012. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attol fugg, ha mindig ezt csinalta, akkor lehet puszta kedvesseg. De nekem tobbnek tunik, biztos, hogy meg erez vmit irantad. A kerdes, hogy ki szakitott, miert es ki kezdemenyezte a talalkozast. Azota mi tortent?
2013. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!