Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek másabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek másabb?

Figyelt kérdés
Egy kicsit talán antiszociális vagyok, de nagyon tetszik egy lány, mit csináljak? Hogy gyógyuljak ki ebből?

2012. okt. 4. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Küzd le magad. De semmiképp se várd hogy a szádba repüljön a sült galamb. Esetleg menj oda előtte egy tök ismeretlen lányhoz, és szólítsd meg aféle gyakorlásképp.
2012. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Küzd le a félelmeidet és legyen egyfajta önbizalmad!

Mert anélkül nem fogsz találni magad mellé lányt!

A csajok szeretik a magabiztos, de nem nagyképű férfiakat!

Szólítsd meg, meglátod spontán adja magát a helyzet! :)

Az ember csalódások és kudarcok árán ér el sikereket ...! ;)

19/L

2012. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mit veszíthetsz? Max nem jön össze oszt slussz.
2012. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs, rosszul fogalmaztam, a neten rosszul találtam, nem vagyok antiszociális, hanem inkább munkamániás, karrierista. Olyan aki irányítja az érzéseit.
2012. okt. 4. 19:11
 5/7 anonim válasza:
Dexter?
2012. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem antiszociális vagy - mert nem teszel ellene - hanem aszociális.

Javaslom változtass a nonverbális kommunikációdon, inkább nyílt pózban állj/ülj, mindig keresd mások társaságát, szólj hozzá a dolgokhoz, - ha visszaszólnak valami hülyeséget vagy vágj rá egy még hatalmasabb baromságot, vagy nevess!

Ennyi, légy egy kicsit lazább, extrovertáltabb :)

2012. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, és nem tudod irányítani az érzéseidet, amit te csinálsz az szerintem agykontroll
2012. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!