Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez amúgy normális viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez amúgy normális viselkedés egy férfitől?

Figyelt kérdés
Bocsanat de nm fogok ekezeteket hasznalni mert telorol irok.19eves lany vagyok a baratom tegnap ugy ordibalt velem mint egy orult!olyanokat mondott h kussolj meg fogyatekos vagy.rangatott szorongatott es azt mondta h megerdemelnem h megverjen.az elozmeny?az volt h elment egy csaj elottunk aki utan utana nezett.mire en ennyit mondtam "jol megnezted azt a csajt"teljesen normalis hamgnemben mondtam mire o mar hangosan tiltakozni kezdett h nem nem.erre annyit valaszoltam higgadtan h "pedigg lattam" es en mar nm is akartam ezt tovabb folytatni mire o elkezdett ordibalni vergodni h joo majd direkt fogja nekem mondani ha ranezek egy pasira veletlenul meg h ki fog kesziteni es csak mondta mondta mire ennyit reagaltam h "hat te hulye v" mire ezek kovetkeztek amiket irtam.en meg csak neztem kicsit sirtam is mert eleg durva vilt ezeket hallani meg ah viselkedett aztan momdtam neki h nekem nincs szuksegem ilywn paira akigy viselkedik ennyi miatt.o meg mondta h hat neki sincs ilyen csajra aki belekot meg ilyenek.na ez most normalos egy pasitol???ha igen akkor en voltam hulye.de szerintem en tok normalisan mondtam neki nm is provokaltam de o meg igy viselkedett.ti mit tennetek?
2012. szept. 29. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem normális.. egy idegbeteg a pasid.. már bocs..
2012. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megverném a pasidat.... Miért kell így viselkedni?Én is megszoktam nézni lányokat.Van amikor a barátnőm is megjegyzi.

Ez egy állat,hagyd el a fenébe

2012. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jo merr szerintem sem volt ez normalis.azt mondta kesobb h azert reagalt igy mert egy hettel ezelott (en eleg reszegre ittam magam es akkor csunyan osszevesztunk) es h benne ez meg benne van es betelt a pohar amugy nm viselkedne igy.de szerintem meg ha bemne is van a multheti amit amugy kotve hiszek mert abszolut nm latszott rajta szoval akkor is igy viselkedni nagyon durva.ez mitol lehet h ilyen?mitol alakul ez ki?
2012. szept. 29. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell,hogy az összes pasi ilyen.Gondolatban a világ összes nőjét megdugta már.A legrútabbat is.tehát naponta legalább 50-szer szeretkezik 10-20 másodpercre a fejébe.

De ez nem azt jelenti,hogy meg is teszi.

Viszont ha ilyenekt mond,az elgondolkoztató,mert hamarosan megkapod,amit megígért.

2012. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az oké hogy veszekedtek elmegy.De az hogy fizikailag is. az már túlzás.

Én soha nem tennék ilyet egy nővel.Inkább a falat verem,és törjön el a kezem.De ilyet sosem..

Hagyd el.Ez egy beteg agresszív barom

2012. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta h megutne meg megverne de nem teszi mert akkor mit fognak rola gondolni masok.meg h barcsakolyan lenne mint az egyik haverja mert az folyton azt hangoztatja h o megvern a csajt ha rosszat tenne sot h megolne ha pl a csaja megcsalna.es azota o is sokszor mond olyat h ha megcsalnam megol meg most h megverne megutne...
2012. szept. 29. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
és te ezek után vele vagy?meg is érdemled
2012. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 13:09



ember ne általánosíts máááár !!!!


Vagy mondjam ,azt, hogy minden lány qurva??

2012. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah es azt mondta h EN gomdolkodjak el azon h milyen vagyok.mert ah o reagalt az tok normalis...3eve vagyunk amugy egyutt egyszer volt egy hasonlo esetunk egy evvel ezelott.azelott meg csak olyanok h ordibalt mint egy orult.
2012. szept. 29. 13:23
 10/11 Hole Hunter ***** válasza:
Nem ő a hülye, hnem te...mert még vele vagy.
2012. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!