Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lettünk volna barátommal egy egész éve együtt, de tegnap szakított velem..És ez nem lenne nagy cucc mert ezalatt az egy év alatt sokszor "szakítottunk" már, de most valami más történt...úgy érzem összetörte a szívemet, életemben először többször is elbőgtem magam a suliba ha megkérdezték mi történt velem és a barátommal...:'( Tegnap nem is aludtam este, egész este sírtam és ma délután is csak épphogy visszatudtam folytani a sírást...Annyira hiányzik, annyira szeretem...És azt hittem ő nem fogja összetörni a szivem..:'// És nem tudom mi történik velem, hogy pont ennél a "szakításnál" érzem ezt...

2012. okt. 18. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán most lett eleged a szakításokból. Egy idő után felőrli az embert, ismerős a helyzet. Szerintem ne folytasd. Ez csak ki fog készíteni.
2012. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 hét intenzív sebnyalogatás, aztán kelj fel a padlóról, és kezdj élni!

Talán azért most érzed, mert most tudod, hogy ez a szakítás végleges. De ne feledd: ha már egy kapcsolat eljut oda, hogy legyen vége, akkor ott bajok vannak...

2012. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ennyi erővel eddig is bajok voltak, hisz mint mondtam, már elég sokszor "szakítottunk" aztán újra összejöttünk...de egyszer se sírtam emiatt, mert tudtam hogy ugyis megoldódik minden...most valamiért viszont már érzésem van. lehet tényleg itt az idelye hogy véglegesen lezárjam a dolgot...:'((
2012. okt. 18. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Olvasom itt a megnyilatkozásaidat. Két dolog rögtön feltűnik:


"ezalatt az egy év alatt sokszor "szakítottunk" már", és

"Annyira hiányzik, annyira szeretem..."


Nincsenek ezek a gondolatok egymással ellentétben? Valóban őt szereted, vagy inkább azt a valakit, akit ő személyesített meg, de valójában ez a valaki nem is a barátod? Nem lehet, hogy akit te keresel az életedben, az még nem talált meg téged? ("És azt hittem ő nem fogja összetörni a szivem..") Nem lehet, hogy egy év alatt kiderült, hogy akivel jársz, az nem lehet hosszú távon a szerelmed?


Csak kérdéseket merek feltenni, mert két ember kapcsolatát nehéz egy kívülállónak helyesen látni. Főleg meg Interneten keresztül helyesen megítélni... De talán egy kívülállónak megvan azaz előnye, hogy bizonyos dolgokat objektívebben tud értékelni, éppen azért, mert ő nincs benne a kapcsolatban.


Mi az, amit igazán szeretsz benne? Ezek külső vagy belső tulajdonságok? (szép a mosolya, szeme, haja, kedves a nevetése, jó a mozgása, nagyon poénos a beszéde, muris pofákat tud vágni, stb. ezek mind külső tulajdonságok. megértő, figyelmes, előzékeny, segítőkész, kiáll melletted, hűséges, van humorérzéke, szorgalmas, stb. ezek belső tulajdonságok.) Mindkét tulajdonság nagyon fontos! Ha főleg az egyik fajta tulajdonság van hangsúlyban, akkor az a szerelem nem lehet az igazi.


Ezeket kellene átgondolnod, és nem sírdogálni! De ha szükséges, sírjál csak! Én csupán arra akarok rámutatni, hogy nem a sírás fog valóban helyesen látni, hanem a gondolkodás! De persze lehetséges az, hogy a helyes gondolkodáshoz a sírás vezet!


Ha tényleg úgy van, hogy a szívedet összetörte, akkor nem arról van szó, hogy már nem tudta elviselni a dolgaidat, és inkább szakított. Azonban azt is át kellene gondolnod, hogy amellett, hogy összetörte a szívedet, te mit csinálnál másképp, ha vissza lehetne pörgetni az idő kerekét egy évvel? Te miben hibáztál, hogy egy év alatt többször is szakítottatok, és hogy most meg zátonyra futott a kishajótok? Nem derült ez ki hamarabb, hogy a ti vitorlásotok nem kap elég szelet?


Akárhogy is van, kívánom, hogy hamar mosoly fakadjon az arcodon! Mert ez a te mostani állapotod bizony kegyetlen! Ne engedd, hogy sokáig tartson!

2012. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából most eléggé összevagyok zavarodva, de abban biztos vagyok hogy a külső és a belső tulajdonságait is imádom, még azt is ami miatt folyton veszekedünk..mindent imádok benne, külömben nem az lenne hogy nem tudok megszabadulni tőle...:'//
2012. okt. 19. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Anna te vagy az ? :D
2012. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem Réka vagyok..xdd
2012. okt. 20. 17:23
 8/8 kovács kody ***** válasza:

Tudom mit érzel!


én 4 hónapja szakítottam a kedvesemmel eldobott mint egy törlőrongyot! 3 évig voltunk együtt! még mindig ugyan annyira szeretem mint akkor! azt mondják az idő jó gyógyír ez hülyeség! nem, hogy fakulna az érzésem hanem egyre jobban hiányzik bár vissza hallásból azt halottam, van már új pasija a volt exemnek de akkor sem lehet ebbe bele nyugodni max uralkodsz magadon de belülről sík ideg vagy, hogy már nem vagy azzal az illetővel akit te féltve szerettél! pedig, aztán én elmondhatom, hogy egy fiú is tud sírni mert én mindig azt teszem sajnos a szakítás végett pánik beteg lettem! ha csak be kell mennem Pestre már el kap az ideg, nem kapok levegőt remegek le ver a víz! ja! és 25 éves vagyok ! Ez soha nem fog el múlni ha jön is helyette egy másik szerelem akkor is mindig meg marad benned a rég múlt sebei és ezt soha senki nem fogja veled elfelejtetni!!!!! max, eltereli a figyelmed!

2013. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!