Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » LÁNYOK! Mit jelent az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit jelent az ha szakítás után így viselkedtek?

Figyelt kérdés
Az exem és én szétmentünk mert belépett neki egy 3. is a képbe és aztmondta szeret, de már nem úgy mint az elején. Én próbálom ezt elfogadni é nem is keresem, de nehéz mert ő viszont keresi az én társaságom. Tegnap is írt egy SMS-t hogy rájött hogy nem tud nélkülem élni és hogy mégsem kell neki a másik pasi. Szerintetek mit jelent ez?

2012. okt. 22. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Rájött, hogy neked mégiscsak több pénzed van, mint akivel megcsalt.
2012. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tennék rá magasról a helyedben. Még is mi vagy te? Egy tárgyat, akit kényére kedvére rángathat, ha éppen mással van d*ghatnéka, akkor eldob, ha rájön hogy az a csávó csak lyukra ment, akkor kikotor a szemétből... Ne legyél már akkora gyökér, hogy te mindezt hagyod!!
2012. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy ki kell dobnod végleg a lányt. ne hagyd magad megalázni. elpártolt tőled, hadd sírjon.
2012. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Figyelj a 3-as hozzászólóra! Aki megcsalt most az később is meg fog! Ha nem becsült és tisztelt annyira, hogy előtte szakítson vagy időt kérjen akkor menekülj! Sajnos én is elkövettem ezt a hibát aztán feleségül vettem és agyon-vissza alázott évekig...:(

2012. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy hirtelen megijedt, hogy talán egyedül marad, meg a másik férfi vagy akárki más már nem fogja úgy szeretni, mint ahogy te, nincs kedve újra belevágni abba, hogy kiépítsen egy új életet...

Figyelj én most szakítottam, több éves kapcsolat volt, bennem is volt sokszor az az érzés, hogy inkább visszacsinálom az egészet, és tudom, hogy nem is lett volna ennek akadálya, de csak a félelem miatt tettem volna ezt. Szerencsére erősebb jellem vagyok ennél, és nem mondtam neki, hogy próbáljuk újra, pedig tudom, hogy ez lenne a legnagyobb vágya.

Szerintem ne adj neki újabb esélyt, te fogod a végén megszívni, ne akarj magadnak rosszat! Vagy ha esetleg mégis adnál neki egy esélyt, akkor is várj még vele pár hetet, vagy akár hónapot is, hogy tényleg át tudja gondolni, hogy akar-e téged újra. Ha még sok idő múlva i így érzi, akkor lehet még értelme!

2012. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégsem jött be a másik (lehet, idegesítő szokásai vannak vagy egyszerűen büdös a lába), most rájött, hogy mennyire jó volt veled. Már csak megszokásból is vissza akar menni, amolyan "nincs ló, jó a szamár is" alapon. Lehet, hogy gonosz vagyok, de én aztán nem fogadnám vissza.
2012. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek gondol ő, hogy hol felvesz, hol visszatesz? Porrongy?


Nem jött össze valamiért az új palival és most kaparna visszafelé a biztosba.

Lehet, hogy kegyetlen vagyok, de a helyedben nem foglalkoznék vele.

2012. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!