Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedtek szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtek szakitas utan az exxel? Baratok maradtok az illetovel vagy ugymond probaljatok kitorolni az eletetekbol?

Figyelt kérdés
en nem tudok megmaradni barat az ex pasimmal ,aki szakitott velem ,de barat szeretett volna maradni velem...egyaltalan ,hogy lehetseges ez?egybol ugy nezni ra valakire mint egy baratra?csak en vagyok ilyen ,hogyha valakihez kotodem erzelmileg nem tudok csak barat maradni vele..es jobbnak latom a masadik lehetoseget..
2009. márc. 8. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudom mit érzel én is ebbe a cipőbe járok.Tavaly augusztus óta csak annyi változott ha nem látom viszonylag elviselhető,viszont ha meglátom végem van.Találkozok vele akkor meg próbálom a morcost mutatni nem tudok vele beszélgetni.Ha vissza szeretne jönni már nem engedném.11évig voltunk együtt.Szerintem nem lehet az exet barátnak tekinteni!!!
2009. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

NORMÁLIS ember barátságos viszonyban marad.

Egy érzelmi ember, akit nem az esze, hanem inkább csak az érzelmei irányítanak - nos, ő könnyen összeveszhet. Ez van.

2009. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az osszeveszesen van a problema. Mi mindig legjobb baratok voltunk amig egyutt voltunk, akkor azt mondtuk, utana is mindig azok leszunk. Most szakitottunk, mert ugyan mar honapok ota szakitottunk umond es baratok vagyunk, de annyira fuggunk egymastol, hogy akarmirol kezdunk el beszelni, az lesz a vege, hogy szeretem es o is, de annyi problema volt. Most ott tartunk, hogy nem tudom, en ugy erzem nem tudok nelkule elni, de o meg ugy, hogy ez a huzavona soha nem mulik el, jobb lenne nem is beszelni...aaaaaa
2009. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakitás után másfél órát csak öleltük egymást aztán együtt csináltunk kaját mint barátok. Majd egy hét múlva kezdtünk el beszélgetni, flört meg minden, még szex is volt.. és lett volna nem is egy, csak megtudtam h a kapcsolat alatt megcsalt igy vége lett mindennek. Nem erek vele találkozni, mert bár nem szeretem, de felkavarna, két év az két év, de elképzelhetetlennek tartom, hogy ne akarjak töle többet mint egy baráttól.
2009. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exek "barátságának" legtöbbször szex a vége! :) De az érzelmi huza-vona az garantált!

Éppen ezért szerintem fölösleges erőltetni a "barátságot".

Ha egyszer már érzelmi szál fűz egymáshoz két embert, az soha nem egyformán múlik el mindkét fél részéről, az úgynevezett barátság tehát soha nem lenne őszinte, érzelemmentes.

Ezeket tapasztalatból mondom, meg azt is, hogy ha melletted van az ex, akkor baromi nehéz új, tényleg boldog életet kezdeni másvalakivel.


Ami volt, azt szép emlékként kell megőrizni, tanulni belőle és tiszta lappal kezdeni új életet. :)

2009. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Háátt... nagyon nehéz dolog ez utána, főleg ha nagy szerelem volt. A volt férjem pl. úgy megsértődött, hogy azóta sem köszön nekem, pedig már 10 év eltelt a válásunk óta. Én nem akartam ilyen haragot vele, de ő nem tudta "megemészteni" az eseményeket. Viszont volt egy kapcsolatom, amiben nagyon rosszul esett a szakítás. Én vetettem véget neki, de mégis nagyon fájt, és inkább elkerültem a találkozásokat. Aztán az idő "elhomályosította" ezt a rossz érzést. Persze még most - ifjú anyuka és feleségként is - megdobban a szívem ha találkozunk (pedig nagyon szeretem a férjem és a kisfiam), de haragudni? nem. Barátságra nem törekszem, megbántanánk vele a mostani párunkat.
2009. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hátigen...Az én barátnőm is azt hiszi hogy ez így működik! de szerintem ha valaki igazán szerelmes volt sosem lesz képes vagy nagyon sok időnek el kell telni amíg csak barát barátként tudunk egymásra nézni én egyelőre nem tudok rá ugy nézni mint barát egy hónappal a szakításunk után... bár ő találkozni akar velem de én nem hiszem ha meglátnám beérném két arcrapuszival...:(
2009. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok ilyen helyzetem volt... vagyis hát 3nál több. Volt amikor nehéz volt túltenni magam (első nagy szerelem pl) és volt amikor könnyebb. Attól függ, mennyire kötődtök, mennyi a közös vonás... huh volt egy barátom aki kihasználta, hogy tudta szeretem és többször átvert és kinevetett. Azóta hogy tudja már nem próbálkozom, állandóan figyelget és keres... de mostani barátom egy csodálatos fiú, semmi esetre sem hagyom el egy olyanért, aki kinevetett és megalázott a haverjai előtt. :)
2009. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!