Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 9 hónap után időt kért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

9 hónap után időt kért a kedvesem,3 hétig húzta de közben egy másik sráccal találkozgatott, majd tegnap kimondta hogy egyenlőre nem akarja folytatni, és utána is csak ezt mondta, hogy most nem akarja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bevallom...elhanyagoltam, sokszor lemondtam ő pedig feltétel nélkül rajongott értem, összegyűlt benne a sok rossz és most robbant. Mikor azt mondta időt kér megpróbáltam mindent helyre hozni, megígértem megváltozok és csak neki szentelem az életem. Próbáltam mindent: sírtam térden állva, távolságtartó is voltam olyankor ő írt rám hogy fura vagyok és kezdek hiányozni neki de másnap megint a sráccal lógott. Én kész vagyok változni ezt tudja is de tegnap kimondta hogy jelenleg nem akarja folytatni, és utána is csak hogy most nem, most nem. De a 3 hét alatt folyamatosan mondta hogy szeret meg hiányzok csak kuszaság van a fejében, de végül is arra jutott hogy most nem akarja folytatni. Vissza szeretném kapni, mit tegyek, most tuti összejön a másik sráccal. Próbáltam nyomulni a nyakán lógni az nem ment, mikor meg hagytam akkor kicsit észrevette magát. Mit tegyek? kérlek szépen segítsetek nagyon nagyon fáj :( -Egy 20 éves srác (miért nem ad még egy utolsó esélyt, hogy bizonyíthassak?!!!!

2012. okt. 22. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/160 anonim ***** válasza:
32%
papucs
2012. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/160 A kérdező kommentje:
miért papucsság ha szeretem és tartom annyira hogy azok után hogy így elhanyagoltam változtassak?
2012. okt. 22. 13:17
 3/160 anonim ***** válasza:
76%
Okulj a történtekből, hogy a következő kapcsolatodat ne szúrd el. Ez szerintem már veszett ügy.
2012. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/160 A kérdező kommentje:
nem bírom hagyni mikor annyira szeretett én meg elhanyagoltam, tartozom annyival hogy újra kezdjük és bizonyíthassak. Ennek nem lehet vége, nem tudom feldolgozni :(
2012. okt. 22. 13:45
 5/160 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Az eddigi viselkedéseddel, a könyörgéssel ígérgetéssel, nyomulással még jobban eltaszítottad. Te is tapasztaltad, a távolságtartás nagyobb hatással volt rá és ez így logikus is! Most pár hétig ne keresd, ne írj üzenetet, semmi kapcsolat!!! Ha összefutsz vele és az új sráccal akivel lóg, legyél udvarias, kedvesen beszélgess velük általánosságokról majd köszönj el kedvesen, mintha ez téged nem érdekelne. Egy idő után, ha találkoztok a lánnyal, beszélgess vele kedvesen, legyél macsó, jókedvű, ne érezze hogy hiányzik neked, ne említsd a kapcsolatotokat. Egyszóval viselkedj úgy mintha remekül éreznéd magad nélküle is de küldj neki apró csábító jeleket. Egy idő után ő maga fog jelentkezni:-) Sok sikert és kitartást!
2012. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/160 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedvességed. Igazából az bánt nagyon hogy közömbös velem és egy csomó dolgot nem értek. Miért csinálta azt hogy 3 hétig gondolkodási időben volt és közben a sráccal találkozott? Aki gondolkozik nem találkozik mással. Meg mondta hogy kezdek hiányozni meg hogy fura vagyok mikor nem kerestem. De tegnap elött óta mióta azt mondta jelenleg nem tudja folytatni meg hogy most nem akarja meg most nem ad még egy esélyt. ezt se értem mi az hogy most nem adok, meg jelenleg nem. Kiskaput hagy vagy tényleg komolyan gondolja?
2012. okt. 22. 14:17
 7/160 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Előzőnél a pont! Jártam nagyon hasonló cipőben, nekem az jött be, hogy nem kerestem, és a tudtára adtam, hogy képes vagyok jól érezni magam nélküle is. Ezután ő keresett... Még valami, amit fontolj meg, már ha elfogadsz egy tanácsot. Szép dolog, hogy beláttad a hibád, de egy kapcsolat két emberen múlik. A partnerednek ÉRTELMESEN, EGYENESEN és NYOMATÉKOSAN meg kellett volna mondania Neked, hogy nagyon bántja a viselkedésed, mert nagyon szeret, de úgy érzi, Te nem őt és neki nem erre van szüksége.

Ha tehát valami módon sikerül folytatnotok, újrakezdenetek, figyelj oda magadra, de benne is tudatosítsd, hogy a hatékony kommunikáció a párkapcsolat alapja és csodákra képes.

26/F

2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/160 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Lifeishard!


Most nem fogom keresni jó darabig, de az bosszant hogy ott a másik srác a képbe akivel valószínűleg jól érzi magát és ezért félek hogy nem keres majd. Ez esetben mi várható?

2012. okt. 22. 14:24
 9/160 Lifeishard ***** válasza:
100%
Nos, az, hogy most nem, blablabla, és közben a másikkal találkozgat, azt jelenti, hogy az az illető MOST érdekesebb, izgalmasabb a számára. Jól látod a dolgot, kiskaput hagy. Azt a kaput, amit Te hagysz nyitva. Nem bántásból írom, amit írok, mert nagyon tisztelem és szeretem a nőket, de bizony jelentős részüknek van egy sötét oldala. Ilyen, a Tiédhez hasonló helyzetekben gyávák, és nem merik vállalni a felelősséget. Azaz, nem engedik az előzőt, amíg nincs meg a következő. Észrevetted, hogy mikor közömbös voltál vele, meg hanyagoltad, nem értette és sérelmezte, miért vagy ilyen? Te meg felvetted és változtattál rajta. Tehát a csaj úgy érzi, Te még mindig "megvagy" neki, ezért ha nem jön össze azzal a faszival, Hozzád visszamehet, hiszen Te nem engeded el, várod vissza. Pajtikám, ez nem jól van így. Te már tettél a folytatásért, most ő jön. Hidd el, ha tojsz a fejére, nem keresed semmilyen módon, ha ő keres, nem közömbös, hanem normális vagy, de távolságtartó stb., akkor elgondolkodik, hogy mégsem vagy Te annyira biztos pont, és mi van, ha bezárod a kaput (esetleg máris, ilyen gyorsan mást találtál helyette, amit nagyon nehezen visel el a női önérzet).
2012. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/160 A kérdező kommentje:
Tehát nincs más választásom hagynom kell hogy magától jöjjön rá vagy ne jöjjön rá.
2012. okt. 22. 14:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!