Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az exem ujra össze akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem ujra össze akar velem jönni 9 hónap telt el és amikor jártunk kb 1 hétig jártunk mert megcsalt egy csajjal. Szerintetek mit csináljak? Részletek lent

Figyelt kérdés
szoval beszéltünk és mondta hogy ujra összeszeretne velem jönni.Hát igaz hogy én mindig erröl álmodtam de baszus megcsalt és amikor választania kellett nem engem választott akkor most miért akar velem öszejönni?mert más csaj nem akad?vagy nem tudom ti mit tennétek és holnap talizunk...SEGITSETEK!!!!
2010. aug. 27. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én élből visszautasítanám. ha akkor nem kellettem, akkor szerintem most sem kellenék.
2010. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Funktasztikus ***** válasza:
100%
uhh az aztán egy 1dőXD 1 hétig:) az szinte semmi:D sztem ne járj vele ha 1x megtette megteheti még 1x:)
2010. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Funktasztikus ***** válasza:
100%
meg sztem ezen az alapon van:ha nincs ló jó a szamár is...
2010. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de sztem szeretem:$ nagyon hülye vagyok???
2010. aug. 27. 15:33
 5/23 A kérdező kommentje:
Meg az elsö barátom volt.és sztem ahoz jobban ragaszkodunk.Meg ha megváltozott? vagy ien nincs?am az igaz ha nincs ló jo a szamár is:(:(
2010. aug. 27. 15:35
 6/23 Funktasztikus ***** válasza:
te szereted de lehet hogy ö meg most scak megakar fektetni oszt csókolom
2010. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem engedném...az is TUTI!!!!!!!!!
2010. aug. 27. 15:40
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják: ha ló nincs, jó a szamár is. Ezért akar visszajönni. Végülis a Te dolgod, de ahol már egyszer szakítottak, ahol már egyszer elhagyott másvalaki miatt, marhaság visszamenni, még ha szereted is.

De a Te dolgod, ezt már eldöntötted magadban, hogy visszamész hozzá, csak akkor 2-3 hét múlva ne itt sírj, hogy jaj emgcsalt a pasim, mit tegyek, meg hogy csak kihasznál, stb.

2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"nem engedném...az is TUTI!!!!!!"

Most ezt mondod. Amikor majd megteszi, mást mondasz...

2010. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem hogy mit csináljak mert nem akarom elkapkodni.:S Bárcsak éreznétek amit érzek...:S(U)
2010. aug. 27. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!