Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakithatnék a lehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakithatnék a lehető legfinomabban, hogy ne fájjon annyira Neki az a beszélgetés?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele őszintén. Ennél fájdalommentesebben nem tudsz.
2012. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen igy gondoltam, hogy beszelgetunk. Csak tudom mennyirefog szenvedni, mar mondta hogy ha elmegyek nincs ertelme az eletenek es neki annyi..

Sajnos bantottuk egymast (nem fizikailag) es bar tudom hogy szeret megis megbantott tobbszor es eleg volt. Szeretem mint embert, de jobb lehet mindkettonknek massal. Ezt akarom mondani..

2012. okt. 31. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt kell neki elmondani, amit most leírtál.
2012. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
elõször is gondold át legalább még 1x,hogy biztos vagy-e a dologban :)
2012. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondold át mégegyzser!
2012. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes téma ez, mert hosszú távon lehet, hogy többet ér, ha megbántod. Akkor biztosan eloszlatsz benne minden kételyt, és tovább tud lépni. Nem azt mondom, hogy gázolj a lelkébe, mint víziló a mocsárba, csak azt, hogy ha most túl kíméletes vagy, akkor megmarad a remény, és nem tud továbblépni.
2012. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!