Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek anyumnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek anyumnak a szerelmi életemről?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szégyenlős vagyok ilyen téren viszont szeretném megosztani vele, de azt se tudom, hogy hogyan kezdjem el. Nincs barátom de van egy srác akivel nagyon jól elvagyunk és hát vmi kialakulóban van szeretném ezt elmondani anyának de nem tudom miképp.

2012. okt. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak lazán, biztos örülni fog neki ,hogy meg szeretnéd osztani vele az életed :)


Keress egy pillanatot, amikor csak ti ketten vagytok ott, esetleg ha épp le tudtok ülni, hogy rendesen tudjon figyelni, az még jobb.

Én anyum pl dohányzik. Azt szoktam, hogy maikor rágyújt, akkor odaülök mellé és akkor tudunk beszélgetni.


Elkezdeni, meg csak lazán.

"Képzeld el anyu, van egy srác..." és ennyi :)

Először lehet, hogy furcsának fogod érezni, ha eddig nem ebszéltél vele, de majd mindketten belejöttök! :)

2012. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönön:) annyira szeretném neki elmondani de nicns merszem hozzá:D de majd megoldom:)))
2012. okt. 19. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

csak nyugodtan, lazán! nem lesz belőle baj! :) nem harap az biztos! :D

tuti, hogy nagyon fog neki örülni, hogy nem zárkózol el! és segíteni is tud majd valószínű :)


(első voltam :))

2012. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!