Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy szakítsak a pasimmal?

Figyelt kérdés

még nem vagyunk 1 hónaposak se .. nemszeretem egyáltalán!

lécci segítsetek.. nem akarom hogy szarul essen neki. :/



2012. nov. 12. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp szarul fog neki esni, de ha korrekt vagy, elmondod neki, hogy nem szereted, és lezárod a dolgot.
2012. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rómeó és Júlia... nagy szerelem lehetett mikor összejöttetek.
2012. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan. Ha ö szeret, vagy bizik a majdani sikerében akkor akármit is akarsz, rosszul fog esni neki. Jobb ha mielöbb tul lesztek rajta.
2012. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindegy, hogy hogy, csak minél előbb! Minél később teszed meg, annál szarabbul fog neki esni. Ezt úgy sem lehet szépen beadagolni. Mond, hogy nem érzed a szikrát, vagy valami hasonlót. Akár most is megteheted ebben a pillanatban, ne várj vele 1 napot se.


21/f

2012. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

viszont valószínű csak hétvégén talizunk .. de akkor egyből csókkal fog kezdeni és azt sem akarom.. meg hogy még egy hétig "úgy tegyek mintha minden rendben lenne.."

szóval szerintetek facebookon vagy sms-be is jó?:/

2012. nov. 12. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem is szeretném hallani személyesen a barátnőmtől a "hírt". Mindenképp facebookon írj neki.
2012. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ez jó kifogás, hogy nem akarsz addig várni... Valójában csak rohadtul egyszerűbb fb-on vagy sms-ben megírni, mert nem kell a szemébe nézni. Én értékelném, ha az az ember, akivel tervezek, legalább úgy dobna ki, hogy veszi a fáradságot, és elém áll. De te tudod...
2012. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom itt az észt osztani, de miért jön össze valaki valakivel ha az érzései egy hónapig sem maradnak, ezzel nagyon nagy fájdalmat okoz a másiknak....egy ilyen miatt én is teljesen kiábrándultam ebből a párkapcsolati témából, eszem ágában sincs újrakezdeni senkivel, annyi felszínes embert ismertem meg,hogy a fele is sok, pedig már nem vagyok kamasz. Szerintem minél korábban mondd el neki, akár sms-ben, ne húzd az agyát még egy hétig, mert annál fájdalmasabb lesz neki.
2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem szakíts vele! Ha nem szereted akkor minek vagy vele?! Utána ha kiderülne hogy csak érdekből vagy vele mert sajnálod az sokkal jobban fog fájni neki!
2012. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!