Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár hete vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete vagyok együtt a pasimmal és egyszerűen irritál. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Általában az szokott lenni ,hogy valamelyikünkhöz átmegyünk és akkor smárolunk meg ilyesmi.. ,de én csak arra tudok gondolni hogy teljen az idő. Én 15 vagyok ő meg 22 és már elég erősen célozgat legalább a pettingre ,de én meg csak vissza utasítom mert még jó ideig nem is terveztem hasonlókat és tudom, hogy neki már vannak igényei és ezért úgy gondoltam, hogy szakítok vele de közben meg olyan ciki, hogy csak pár hete jöttünk össze én meg már szakítok vele és azt sem igazán tudom, hogy hogyan mondanám meg neki nem karom h prűdnek nézzen..

2012. nov. 11. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagy basszus.... Amikor összejöttetek a srác tudhatta volna, hogy normálisabb esetben annyiról fog szólni 1-2 évig a kapcsolatotok, hogy fogjátok egymás kezét.

Semmi ciki nincs abban, ha meggondoltad magad. Elé állsz és elmondod neki, hogy nem érzed a szikrát és azt, hogy bele tudnál szeretni, szeretnéd ha még most vége lenne.

2012. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez még kérdés?

Basszus, ha ő nem érzi gáznak, hogy 15 évessel akar szexelni, akkor mire vársz? Lépj le, mielőtt baj lesz.

PLáne, ha nem is vonz.

2012. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem is szakíts vele.
2012. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 J0keer ***** válasza:
76%
szakíts és hagyd az pasizást későbbre....
2012. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Na kb. ezért nem kell nekem 20 év alatti lány. Komolyan borzasztó. Már hetek óta? és még nincs szex? Mi az olyan nagy baj a szexel? Talán a sátán műve? Nem így kéne felfogni. A szex az két ember egymás iránti szeretetének leghatározottabb megnyílvánulása. Kicsit prűdnek tünsz. Gyereklányok még nem tudják mit akarnak. KErülendő kategoria 20 év feletti férfiaknak szerintem.
2012. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Am jó nagy nyomorék lehet a srác, ha nem tudott egy korabeli kiscsajt összeszedni. Azért van veled, mert nem kap mást, és örül,h végre pina van.

2012. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó barátom és később jöttünk össze és nem pedofil, meg tényleg nagyon bírom csak nem mint a pasimat.
2012. nov. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!