Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon? Én 32 éves vagyok (pasi) ő pedig 19 éves (nő/lány)

Figyelt kérdés

Ma szakítottunk másodszor és úgy érzem végleg. Azt mondta új életet akar kezdeni és ebbe nincs helye a múltnak és a jelennek sem, nem akar semmire emlékezni se a jóra sem a rosszra. Azt mondta, hogy úgy döntött végleg megszünteti a múltbéli kapcsolatait és nem akarja még velem sem tartani a kapcsolatot. Azt is mondta, hogy a plüsskutyát amit kapott tőlem beleteszi egy dobozba és vigyázni fog rá, mert ő nem tehet semmiről (mármint a kutya). Örül, hogy megismerhetett, mert egy igaz ember ismert meg bennem és sajnálja, hogy nem tudja viszonozni azt a sok jót amit kapott tőlem.


Mondtam neki, hogy tudomásul veszem a döntését, de azt tudnia kell hogy bármikor számíthat rám és mindig is szeretni fogom. Azt is mondtam neki, hogy vigyázzon magára...


Kérdés, hogyan tudnám túltenni magam rajta... állandóan nézem a fb-on hogy fent van-e( törölt az ismerősei közül) de azért valamennyit látok belőle. Kaptam tőle egy kis plüss állatot, azt én is elraktam egy dobozba a szekrénybe tettem. Nem akarom letiltani fb-ról, egyrészt azért mert mondtam neki, bármikor számíthat rám és ott tud üzenni, másrészt a szívem szakadna meg ha nem láthatnám őt legalább képen.


Ha melóból hazaérek mindig megnézem a fb-ját még úgy is hogy nem vagyok az ismerősei között már mert valamit csak látok belőle... 32 éves vagyok úgymondd nem ma kezdtem a lányokkal ismerkedést, de most mégis olyan nehéz... :(



2012. nov. 22. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
foglald le magad. menj el a haverokkal sörözni. töltsd ki az időt amit vele töltöttél eddig. majd az idő feledttet
2012. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos sok lány 19 évesen még gyerek.
2012. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok 24-25 éves is az, tapasztaltam nemrég sajnos.

Szerintem törődj bele, hogy 30 felett esélyed nincs a fiatalabbaknál a felfogásbeli különbségek miatt, a korodbeliek meg már rég...érted. Elment a vonatod, mint nekem. 31/F

2012. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már van akkora korkülönbség, hogy nem igazán illetek össze. Lehet, hogy rájött erre? Hozzád képest még gyerek a csaj! (gondolom felfogásilag biztos)
2012. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Szerencsére holnap meló, de jön a hétvége majd kitalálok valami búfelejtőt..mert végülis nem akarom teljesen elfelejteni csak hát értitek most még friss és nagyon rossz.. és tényleg bármikor számíthat rám a jövőben...
2012. nov. 22. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Most a csaj miért gyerek attól, mert szakít? Talán pont azért érett, mert rájött, hogy idős vagy hozzá.


13 év van köztetek, te már felnőtt voltál, mikor ő kisgyerek, nem működött volna. Tedd túl magad.

2012. nov. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz másik lány, ne aggódj! Sosem értettem egyébként, hogy miért kell itt úgy írni 30 fölötti férfiakról, mintha öregemberek lennének. Sokan vannak, akik akkor válnak csak igazán vonzóvá a nők szemében.

Amúgy ismerek olyan párost, akik között 15 év van és már két éve remekül működik a kapcsolatuk. Szerintem erősen függ a két embertől, hogy megy-e köztük a dolog vagy nem.

2012. nov. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

a kukkolással csak magadat kínzod.

az ilyesmin úgy tudsz túllépni,ha felülírod új élményekkel a régit.

pl dugj meg 10 csajt 1 hónap alatt.

garantáltan lefoglal és új élményeket ad.

ezeket a plüss állatos dolgokat meg hanyagold szerintem.

dobd ki a francba,vagy add oda az első új csajnak,annyival beljebb leszel ajándékozásnál.

2012. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Plüsskutya,facebook lesés 32évesen.

Szedsz valamit?

Ha nem,lehet kellene..

2012. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves W124300TD !


Attól még hogy 32 éves vagyok miért ne adhatnék/kaphatnék plüss dolgokat. Lehet, hogy nem írtam, de a lánnyal nem egy városban lakunk nincs meg azaz nem volt meg a mindennapi találkozás ezért néztem őt fb-on, és ott néha beszélgettünk is. Sőt skypeot is használtunk ha éppen nem tudtunk találkozni.. Nem szedek semmit és nem is fogok.



Többieknek köszönöm. Igazából azért is jó ez az oldal mert kiírhatja a bánatát az ember és még válaszokat is kap.

2012. nov. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!