Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek működhet egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egyik kapcsolatból a másikba ugrani?

Figyelt kérdés
A csajom kidobott egy év után. Egyik pillanatban szeretett még a másikban meg közölte, hogy szerinte ez már nem működik. Volt már olyan veletek hogy egyik kapcsolatból ki és egyből új és az működött? Szerintem megismerkedett valakivel.

2012. dec. 7. 13:50
 1/9 botopaan válasza:
100%
Szia!Nekem egy 5 hónapos kapcsolatomnak lett így vége, kidobott a srác. Rá egy hónappal megismerkedtem a férjemmel, de az elején nagyon otrombán viselkedtem vele, megérdemeltem volna, hogy itt hagyjon, de kitartott, és már 7 éve házasságban élünk, és működik. Sajnos rajta "megbosszultam" azokat a dolgokat, amit az előzővel kellett volna.
2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem pont így működött, egy éves után jött azonnal egy 4 éves kapcsolat,nem rossz ez így
2012. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem csak olyan volt, hogy egy négy éves kapcsolatnak vetettem véget május végén, július közepén pedig összejöttem a barátommal. Ez viszont csak azért működött, mert már egy ideje halódott a volt barátommal a kapcsolatunk, tehát nem hirtelen döntöttünk a különköltözés mellett. Még így is kellett egy hónap, hogy kiheverjem, de itt azért négy évről volt szó.
2012. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire akkor működik, ha a kapcsolat, amiből kilépett az illető, felszínes, nem túl mély kapcsolat volt. Ahogy az előttem szóló is írta, a férjével náluk is nagyon nehéz volt az eleje.


Amúgy a te eseted lehet teljesen más is: szokásos forgatókönyv, hogy a mélypontra jutott kapcsolatban a nő részére hirtelen előkerül egy pasi, aki hirtelen megadja azt, amit a saját kapcsolatából hiányol. Ilyenkor szoktak váltani, de ettől még NAGYON ritkán van, hogy működik is a kapcsolat.

2012. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki együtt volt egy sráccal. Nem tudom mennyi idős volt az a kapcsolat, de még nem is szakítottak, már találkozgatott egy másik sráccal. Aztán szakított az elsővel és a másodikkal maradt 6 évig. Elmondása szerint megbánta, hogy hirtelen ugrott bele a másik kapcsolatba, de ahogy szakított a másodikkal 1 hónapra rá összejött egy harmadikkal. Az nem tartott neki csak pár hétig. Azért írtam ilyen hosszan, hogy lásd, hogy nem az számít, hogy mennyi idő telik el két kapcsolat között, hanem az, hogy mennyire illetek egymáshoz!
2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóéhoz kicsit hasonló a történetem, az előző barátommal való szakítás után (évekig tartó nagy szerelem volt), egy hónapra rá kezdtem randizni valakivel, aki később a férjem lett. Úgyhogy működhet.
2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen akkor lehet, ha már korábban lezárt téged magában. :( Nekem a nyáron ért véget egy 4 éves kapcsolatom, de még most sem érzem úgy, hogy kész lennék az újra, pedig lehetne. Nem vagyunk egyformák. Hogy működhetne-e az attól függ, túl van-e az előzőn, vagy csak búfelejtőnek kell egy másik, na és persze, hogy mennyire szerette előtte.
2012. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

A nők túlnyomó többsége fél attól, hogy egyedül marad. Addig nem fog átugrani a másik kapcsolatba, amíg ott már nincs kitaposva az ösvény úgymond.


Ha nincs jobb, akkor is inkább kitartanak a szarban, minthogy egyedül legyenek. Ritka kivétel persze az elférfiasodott törtető feminista, akinek életcél, hogy szingli legyen, most nem róluk beszélek, hanem a nagy átlagról.


A kérdésre konkrétan: biztosra veheted, hogy nem egyik pillanatban ugrott bele a másik kapcsolatba, már bőven ki volt ott puhatolva minden, találkozgatott a másik fiúval és egyebek.

2012. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:

Miért ne?

Most kínlódsz és neki állsz siránkozni vagy talpra állsz és csajozol újra?

Melyik a jobb?

2012. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!