Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen formában működhet a távkapcsolat? Mennyi idő után? És mennyi ideig? Fiúk vs lányok álláspontjára is kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok, ha középiskolások vagy főiskolások, akkor működhet, de ez inkább rajtatok múlik. Később viszont már nincs jövője.
2012. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnék kapcsolatba úgy belekezdeni, hogy már eleve távkapcsolatként indul. Nagyon ellene vagyok, bár tény, hogy néha sajnos nincs más választás.

Három év együttélés után már tudom biztosan, hogy hosszabb külön töltött idő sem veszélyeztetné a kapcsolatunkat, de korábban féltem volna.

2012. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 lányról van szó aki még tanul,és 25 éves fiúról aki Svájcba dolgozik.
2012. dec. 1. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Első, jó nagy ökörséget írsz. Majd pont mikor tombol az emberben a nemiség, meg kismillió azonos korban lévő emberrel vagy körülvéve, majd pont akkor működik a távkapcsolat. Akkor már inkább később, mikor kiélted magad és lenyugodtál.

Amúgy semmikor sem működik.

2012. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 1:100-hoz az aránya, hogy megmarad a kapcsolat. Ha meg is marad, valaki tuti félrelép majd.


24/N

2012. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én külföldön tanulok, kéthetente megyek haza 1-1 hétvégére. Megjártam már így, az előző párom megcsalt. De nem baj, ha párt választok, azt otthonról teszem. Ugye, téli szünet, nyári szünet, olyankor egész idő alatt otthon vagyok, sokat együtt a kedvesemmel. 2-3 hónapot a nyáron, amikor annyit lehetnénk együtt, amennyit akarunk, nem szeretnék külön tölteni a kedvestől.


Amúgy, szerintem ez embertől függ. Vannak, akik nem bírják a távkapcsolatot, és félrelépnek (mint a volt párom). Vannak, akik tudják, hogy ez csak átmeneti állapot, és akkor kibírják, mert elég elkötelezettek és elég szerelmesek (mint pl én).


Az idő meg.. háát.. ez nagyon változó. Mindenképpen nehéz a távkapcsolat, pláne, ha ritkábban találkoztok, mint 2 hét. Mondjuk havonta, kéthavonta, félévente... De ha megértitek, mind a ketten, hogy ez egy szükséges rossz, aminek előbb-utóbb vége lesz (mármint, hogy együtt lehettek, többet is, pl összeköltöztök), akkor szerintem működhet. :)

2012. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki nem tartja elképzelhetönek h félrelép, az távolról sem lép félre. Persze ezt akik félrelépnek nehezen tudják elképzelni.;)

A kérdésre válaszolva, szerintem azon múlik, h müködik-e, hogy mind2-en hogyan áltok hozzá és a jövöre nézve láttok-e megoldás lehetöséget a problémára (azaz pl fél-1 év múlva már együtt lehettek). Ha nagyon bejöttök egymásnak, és mindketten elfogadjátok, akkor müködhet. De ha már az elejen gyözködni kell a másikat, akkor sztem esélytelen. Ha valakinek probléma kettötök közül, akkor azért, mert itt a fórumon mást írunk, ez nem fog megváltozni. Mennyi ideig? Rendszeres találkozás kell azért, sztem 1 év max:)

Am. én is hasonló szerencsétlen helyzetben vok, csak németországban. Én a magam részéröl hiszek abban, h müködhet, bele is mennék ilyen kapcsolatba. Csak magyar lányt szeretnék páromnak. De azt is elfogadom, ha valaki nem megy bele távkapcs.ba, így abban reménykedek, h majd találkozom azzal, akinek legalább az elején nem gond, v majd visszamegyek.

Remélem Nektek összejön, és kitartást!

30f

2012. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!