Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok! Szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szakítás után ti meg szoktátok tartni a közös képeket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, hogy miért tartják meg egyesek a közös és közös élményekből származó képeket, azt meg főleg nem, hogy van, aki még nézegeti is.

Miért? Nem tudjátok túltenni magatokat a volt párotokon?



2012. dec. 11. 20:40
 1/10 mirror06 ***** válasza:
68%
a szakítás nem mindig negatív, de ha az is, a szép élmények attól még szépek maradnak, bármit csinálsz. ki nem szeret emlékezni a szépre?
2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én meghagytam 1 képet:$mert még midnig nem tudok a szakitáson tul tenni,visszakarom akpni emrt szeretem.csak a bökenő ott van h egy másik lányt szeret.:|
2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy ha szakítok, akkor kitörlöm a közös képeket, mivel számomra semmit sem jelentenek, nem is hiányoznak. Ami volt, elmúlt, nem szeretek ilyen módon visszanézni a múltba. És úgy gondolom, hogy ha a leendő párom meglátná a közös képeket, valamilyen szinten rosszul esne neki, hogy még mindig megvannak.
2012. dec. 11. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Szélsőséges a példám, de remélem érthető: Ha a Himaláját másztam meg a párommal, akkor nem fogom kitörölni a közös képeinket.
2012. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pali1977 ***** válasza:
100%
Akkor én tök gáz pasi vagyok, meg van még az összes levél, amit tőle kaptam, a jegy az alapítványi bálról. Ha a múltkorában nem vesztünk volna össze (mert jó barátok maradtunk) akkor a képeket is megtartottam volna de nagyon megharagudtam rá. Most helyre éllt a rend és újra dumálunk attól h nem akarunk egymástól semmit :)
2012. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam az mindig annak a jele,hogy még nincsen túl rajta.Pl ha görcsösen ragaszkodik hozzá..

Minek tartsam meg? Ha házas vagyok minek tárolgassak exeket?50 évesen nem fogom mutogatni a gyerekeimnek,hogy nézd ez volt anyád/apád előtt.

2012. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha jóban válnak el, akkor meghagyhato pár kép emlékbe. De nem tudom, akkor mennyire nyitott az ember egy új kapcsolatra, ha még mindig nézegeti a képeketet, visszaemlékezik a szép percekre meg ilyenek...

Ha viszont megcsalás vagy ilyesmi miatt ment tonkre a kapcsolat, akkor nem tartanék meg semmilyen emléket, mert csak a fájdalom, esetleg a harag jutna eszembe...

18/l

2013. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

En is megtartottam az exeimmel valo kozos kepeket, amit parom nem nez jo szemmel. Be is vagta a durcit, amikor megtudta hogy nem dobtam ki oket. A kepek anyukam hazaba vannak, a regi szobamba. Mi parommal kulfoldon lakunk. Mondtam is anyumnak, h rakja el a dobozt az o szekrenyebe, addig mig otthon leszunk. Nem vagyok szerelmes egyik exembe se. Nem haraggal valtam el toluk. Nem mukodott es ennyi, de azert voltak szep emlekek, miert kene kidobni.

Mi nok masok vagyunk, nekunk a jo emlek a fontos, nem az ex. De ha srac orizget kepet az exerol, az mar rosszat jelent. Azt jelentene,h meg mindig szereti es kotodik a lanyhoz.

2013. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én lány vagyok és nekem nem fontosak a közös emlékek. Úgy pedig főleg nem, ha a páromnak ez még rosszul is esne.
2013. jan. 4. 12:23
 10/10 anonim válasza:
Hat gondolom neked nem voltak meg komoly kapcsolataid, ezert mondod. Nekem 2 komoly kapcsolatom volt a mostani parom elott es nem fogom azokat a kepeket kidobni. Komoly kapcsolatra az ertem, h mar egyutt is laktunk. Sot az egyiknek mennyasszonya is voltam. Persze csokos, intim kepeket mind kidobtam az exekrol. Szoval parom akarmelyik meghagyott kepet megnezheti, nem lat rajta semmi zavarot. Amugy is anyukam hazaba vannak a kepek Magyarorszagon, mi meg kulfoldon elunk.
2013. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!