Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni szakítá...

Mit szoktatok csinálni szakítás után közvetlenül? Aznap este, meg másnap. Hogy érzitek magatokat, mivel dobjátok fel a hangulatotokat?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal. Annak ellenére, hogy én szakítottam, nagyon fáj, de nem működhetett tovább a kapcsoltunk. Ez 2 napja történt. Mit csináljak? Eddig borzasztóan érzem magam, folyamatosan fázom, szomorú vagyok, el tudnám sírni magam minden kis apróságon. :-( A barátnőim a pasijukkal vannak, tök egyedül vagyok és nem tudom mit csináljak. Itthon leszek este, mivel kössem le magam?? Segítsetek, nagy szükségem van rá... :-(
2009. jún. 5. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Megdugok valakit..........és sörözök.
2009. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi, de nálam ez nem játszik :-D
2009. jún. 5. 18:37
 3/10 anonim válasza:
nézz valami jó filmet otthon vagy moziban vegyél ki valamit(de ne romantikusat!!) olvass valami jó könyvet lehet h furán hangzik de én ha olvasok vmi jót akkkor teljesen kikapcsolok...vagy aludj! de ha egyik sem menj el egy bárba vagy discoba hisz péntek van és bulizz egy jót:D
2009. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a romantikus vicces vagy vígjátékok jöttek be, de a horrort sem vetem meg..a lényeg, h ráébredjek nem az én hibám volt és ha ez megvan akk már nem leszek szomorú, jah ha rendelsz pizzát és eszel fagyit meg csokit és közbe nézed a filmeket...akkor nagy a valószínűsége, h nem a szakításon meg az exeden jár majd az agyad...Ha meg télleg komoly volt és nagyon fáj a dolog akkor elmegyek futni és viszek mp4-et max hangerőn hallgatom, futok néha megállok sírni...de ez így természetes valahogy el kell engedni....(sorry, h ennyi dolgot írok aminek lehet, h a fele hülyeség, de én is nemrég voltam hasonló helyzetben nekem elég volt 3 nap és a leírt módszerek)
2009. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, MINDENT megfogadok (a sörözést és a dugást kivéve- perpill még véletlenül sem vágyom pasikra, üres szexre meg főleg nem :-( )

A sport nálam is megy, és tényleg használ. Este is voltam, 1 óra brutális fárasztás, most szálltam ki a zuhany alól. Úgyhogy most nem annyira rossz...

Bulizni társaság híján nem megyek... Maradnak az itthoni programok, olvasok, filmet nézek. Tőle kaptam egy csomó filmet. :S

3 nap alatt összeszedted magad... jó Neked... ez annál mélyebb sebet ejtett :-(((

A hétvége borzasztó, félek tőle. Sokat leszek egyedül.

:-( És Ő is ilyenkor szokott itt lenni nálam.

De most jobban vagyok, talán aludni is tudok majd, mert az elmúlt napokban nem nagyon ment :-(

2009. jún. 5. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Én el szoktam szívni pár dobozcigit és olvasok.
2009. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
első szakításnál este zenét hallgattam, meg hullahoppoztam, mert nem tudtam mit kezdeni magammal hajnali 1-2 körül :D másodiknál, meg aznap este és másnap is az újdonsült ex-szel aludtam, érdekes volt..:D
2009. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elég furán oldóm meg. Mindig beleélem magam egy nagyon mély önsajnálatba, sokat sírok, mindenkinek panaszkodok, és azt gondolom, hogy nálam jobban nem szenved senki. Aztán pár óra múlva a józan ész mérlegelése alapján elgondolkodom, hogy milyen egy vadbarom vagyok :) Utána sokkal jobban érzem magam, nem hiányzik már annyira az ex, mert úgy gondolkodom, "engem aztán ne borítson ki ennyire senki" :)
2009. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én még csak egyszer kellett, hogy szakítsak, de elmesélem, hogy mi, hogy volt.(Délután történt)


Délután: próbáltam erős maradni, meg a haverok előtt is muszáj volt tartani magam


Este: mivel senki sem látott, mert már a szobámban voltam, gondoltam, nyugodtan kibőghetem magam


Másnap reggel: rossz volt egyedül ébredni...


Másnap már kicsit jobban voltam, de természetesen fájt még. A haverok elterelték a figyelmem, észhez térítettek, hogy nem éri meg egy olyan lányért sírni, idegeskedni, stb. Még mindíg rossz volt egy pár napig, de aztán fokozatosan enyhült a fájdalom. Sajnálom, hogy szakítottatok:(, ez sosem könnyű, egyik félnek sem....

Jobbulást! (Gyuszi)

2010. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát önsanyargatásba kezdek, szét sírom a fejem, amiért ilyen paraszt voltam (még ha nem is szerettem) elkezdek olvasni valami iszonyat csöpögős romantikus regényt, na attól még rosszabbul érzem magam, megiszok 1 üveg bort és írok egy sajnálom, kezdjük újra sms-t! És két nap múlva rájövök, hogy jól döntöttem amikor kidobtam így megmondom, hogy meghalt a kapcsolatunk és utána minden olyan mint amikor szingli vagyok! :D

De amikor szerelmes voltam 2 hét alatt fogytam 5 kilót és megcsúnyultam.. Már nem csillogott a szemem és pff. Na ebből most lábalok ki, sok elcseszett kapcsolat segítségével.. :) :(


Olvass, nézz filmeket, tanulj, menny vásárolni! :)

2010. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!