Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tervezel ma (szent) estére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezel ma (szent) estére szakítást a barátnőddel, barátoddal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 14:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
szerintem adjatok esélyt nekik, ne legyetek egocentrikus idiotak.
2012. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"kérdező: milyen gyökér állat szakítana már szenteste a barátnőjével?!"


Egyik exem úgy három év után benyögte karácsonykor, hogy mi lenne , ha szakítanánk. Csak lestem. 3 nappal később meg is történt. Nem csak pasikra kell gondolni..

28/F :)

2012. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezek,de barátnőm ezt tette nekem
2012. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Miért érzed úgy, hogy dobni fog a párod?

2012. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
63%
annyira hulyék vagyunk, kidobjuk a másikat....aztan azért mi tudjuk, hogy szeretjuk . Egész életbe bánjuk... NE tegyel ilyet sose!!! ha már adtál lehetosegeket adjal meg, mert ez a kapcsolat egy titka Megbocsátás!!!Tessék alkalmazni és nem egyszer és kétszer meg háromszor , mert nincs olyan hogy valakinek 3 esélye van ,aztan meg kidobjuk...mi ez??? milyen világ ez?
2012. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán.. De ő fenyegetőzik ezzel,hogy csinál nekem szép karácsonyt ha nem változok meg,holott most már tényleg neki kéne..
2012. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
4. gyökér vagy....egy szaros sorozat és szarod le az egészet grat....am meg nem igaz hogy nem lesz ideje szomorkodni inkább csak nem tudja élvezni az ünnepet
2012. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A 4. Vagyok(ami amugy tök jó film)


nem kellet volna megcsalnia...utána könyöröghetett akárhogy nem tudtam vissza fogadni....

2012. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Anika Indigo ***** válasza:

Én is pont ezt terveztem!

Ajándék gyanánt vegyél neki egy fekete szemeteszsákot és mondd neki, hogy ebbe tegye bele a cuccaidat, amik nála vannak :D

Az ilyen kérdések után szoktam megcsapolni a vodkakészletemet... anélkül nem lehet kibírni xD

2012. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!