Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy annyira szeretünk valakit, hogy ha tudjuk hogy velünk nem lehet boldog, akkor elhagyjuk?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt párommal, nagyon mások vagyunk. Neki borzasztóan zűrös az élete, és azt mondta hogy azért nem akar velem lenni, mert úgy látja hogy én idegileg kikészülök mellette (ez sajnos így is van). és nem akarja tönkretenni az életem (ami amúgy őnélküle gondtalan volt). 23/N

2013. jan. 10. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen ... :-S
2013. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
akkor ez így teljesen rendben van...most rossz, de majd idővel jó lesz és hálás leszel neki
2013. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, de lehet egyben saját magát is kíméli - ne kelljen még rád is nagy erőket áldozni, hogy te ne sérülj...

Ha két ember minden vágy hogy egymással legyen, és ez a probléma, hogy a pasinak "zűrös az élete", talán megpróbálhatna kevésbé zűrösebb életet élni :D

2013. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb, ha van önkiritka. Máris kb. 70% al több full szabad jónő volna, akiket lehetne felszedni. Bár mindenki így gondolkodna. Húzna a konkurrencia a jó fenébe!
2013. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van ilyen. Én 7 éve vagyok együtt a párommal és ugyanúgy agyalunk mind a ketten ilyesmiken, mert bár (asszem nem kell nagyon bizonygatnom) szeretjük egymást, de mindkettőnknek megvannak a maga problémái és ezek teljesen más utakra visznek minket.
2013. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!