Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit szeretünk, elfogadj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretünk, elfogadjuk úgy ahogy van, még akkor is, ha néhány tulajdonsága fájdalmat okoz nekünk?

Figyelt kérdés
Tudom, kompromisszum, de szerintem senkitől sem várhatjuk el, hogy megváltozzon egy másik ember kedvéért.
2012. febr. 25. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi okoz fájdalmat nekünk. Mire gondolsz?
2012. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretünk valakit, akkor az összes tulajdonságával együtt szeretjük.
2012. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha egy jégcsákánnyal nekedtámad ott igen gondok vannak
2012. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:) Nem, például olyasmi, hogy ő nagyon közvetlen az emberekkel és ez mondjuk fiatal, nagyon jó nők esetében engem rettentően zavar.
2012. febr. 25. 20:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Az akkor a te hibád és nem a párodé.
2012. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, amiket nem szeretünk a másikban, de őt még ugyanúgy szeretjük. És elvárni elvárhatjuk,hogy megváltozzon egy másik ember kedvéért ( mert mindent megtehetünk), viszont ha szeretjük, nem várjuk el, elfogadjuk.
2012. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
persze egy két dolgot még ellehet türni
2012. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki, akit szeretünk, olyat tesz, amivel mi nem értünk egyet, akkor nyílván nem fog jól esni. De ez nem indok arra, hogy ne szeresd, csak ritkán.
2012. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Érthető, hogy zavar.. ha szeretjük, félünk, hogy elveszíthetjük. Bízz benne! Nincs abban semmi baj, ha közvetlen másokkal, kedves ember. Nem kell félned.

2012. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert teli van a lelked fájdalommal, még a szeretet nem múlik el. Most az ez nagyon nehéz eset, amikor az illető ember hirtelen tök más lesz, mint aki volt és megszűnik benne minden szerethető vagy ellenedfordul teljesen....Ezen te is elgondolkodhatnál. Apró hülyeségek miatt nem kellene, hogy elmúljon. De ha pl. babákat hozna, mert mostantól azokkal táplálkozik és elvárná, hogy te is így tégy, nem tudom, hogy mit szólnál.
2012. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!