Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm most szakított a pasijával, és nagyon szét van esve? SOS

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, barátnő, pasi

2013. jan. 17. 22:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Rakd össze!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2013. jan. 17. 22:06 Privát üzenet
Mutass be neki. 20/F

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2013. jan. 17. 22:06 Privát üzenet
Tedd azt ami a legjobb barátnő dolga.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2013. jan. 17. 22:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ember, nem kérdezném hogy mit tegyek ha tudnám mi a dolgom... elég szar vagyok ezen a téren :/

# 4/14Időpont 2013. jan. 17. 22:12 Privát üzenet
gondolom lány vagy.....hát vígasztald legyél vele menjetek valahova aztán ugyis talál majd valakit

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2013. jan. 17. 22:13 Privát üzenet
Vigasztald meg a pasit.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2013. jan. 17. 22:14 Privát üzenet
hagyd, ilyenkor jobb ha az ember magába bezárkózik..

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2013. jan. 17. 22:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát igen, próbálom vigasztalni, de nem nagyon megy, meg hát a menjünk el valahova résznél is baj h 500km-re vagyok tőle :/

# 8/14Időpont 2013. jan. 17. 22:15 Privát üzenet
Milyen volt a kapcsolatuk?

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2013. jan. 17. 22:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát egy nagyon jó barátságból indult, aztán valahogy szerelem lett belőle, aztán meg ez :/

# 10/14Időpont 2013. jan. 17. 22:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt hallottam, hogy exek nem lesznek barátok, csak ha éreznek valamit. Ez igaz? Velem szakított a barátom majdnem egy éve, de szinte azóta legjobb barátok vagyunk. Akkor még érez...
A (legjobb) barátnőm pár hete szakított a barátjával, pár hónapot voltak együtt. Nagyon szemét vagyok, ha nemrég elkezdtem kavarni az exével?
A legjobb haverom egy idióta. Szakított a barátnőjével, akivel imádták egymást. Hogy értessem meg vele, hogy magát is becsapja?
Lányok/Nők! A volt barátnőm azt mondta, velem a legjobb a szex, fergeteges, elsöprő, stb. , mégis szakított velem. Szerintetek miért? 29/F
Van egy lány akivel jártam és tegnap szakított velem mert h már neki más tetszik és ma megtudtam h az egyik legjobb haverommal jár! Csak én még mindig szeretem azt a lányt mit...
Szakitott velem, mi a legjobb megoldas? Hogy kezeljem ezt az egeszet?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!