Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom legyozni a haragomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom legyozni a haragomat es a fajdalmat?

Figyelt kérdés

A baratom szakitas utan par napra sexelni kezdett az egyik kolleganojevel...

Ugy hozta a dolog, hogy most ujra egyutt vagyunk,tobb honap szunet utan..viszont neha akaratlanul is eszembe jutnak dolgok amiket mondott nekem, meg amikor egyutt voltunk...peldaul, hogy milyen lenne mar a munkatarsaival ugy dolgozni, ha nem csak munkakapcsolat van koztuk, meg, hogy neki en elonyosebb vagyok stb...ezt akkor mondta amikor kicsit feltekenykedtem, mivel mondta h keszulnek egy hetvegi hazba a kollegaival..

Nagyon faj ez a dolog.

Ti hogyan kezelnetek?



2013. jan. 18. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
össze sem jöttem volna vele újra. úgy.
2013. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja. Én sem kezdtem volna vele.

Élvezd ki a mártír-szerep minden percét.

Ha meg nem tetszik a szitu, találhatsz normálisabbat is.

25/L

2013. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nehez elkepzelni magam egy masik fiu mellett.

Valahogy belezuhantam ebb a szerelembe es nem konnyu csak ugy tovabblepni.

Kulsoleg elnezve, lehet en is hasonlo dolgokat tanacsolnek ...de mas ha az ember kozvetlenul eli meg...amikor megiscsak a sajatjaval tortenik a dolog.

2013. jan. 18. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem más. Csak az ilyen esetben félünk megtenni az egyetlen normális lépést. Így saját magunk kovácsolta börtönben maradunk amíg rá nem jövünk, hogy a kezünkben van a kulcs is...
2013. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szoval ha gyakorlatilag nem is tortent megcsalas, szerintetek is elfogadhatatlan ez a viselkedes?
2013. jan. 18. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a szakítás után pár nappal már az egyik kolléganőjét döngette. Akkor ez a srác nem volt szerelmes beléd.

Ezzel, hogy te előnyösebb vagy neki, csak lenyugtat, hogy ne kelljen hallgatnia a hisztid, de az, hogy ilyeneket mond, hogy milyen jó lenne, ha szex is lehetene a kolleginákkal azt jelenti, hogy munkaidőben tuti róluk fantáziál (talán munkaidőn kívül is). És jelenti ez azt is, hogy simán megtenné, ahogy lehetősége adódik. És ugye már meg is tette.


Összegezve: a fiú nem szeret és nem is tisztel téged, te meg túlságosan ragaszkodsz hozzá. Az sem számít neked, hogy ilyen megalázó dolgokat mond. Egyébként ha szakítanál vele, nem kellene rögtön fejest ugranod egy másik kapcsolatba. Várd meg, amíg találsz egy normálisat, újra csak ezt mondom. Addig jól érezheted magad egyedül is.

Tudom, hogy xar dolog a ragaszkodás. Én is estem ebbe a hibába, hogy bár minden napom kínszenvedés volt, képtelen voltam elhagyni a fiút, pont a ragaszkodás miatt. Ha pár hónap után szakítottam volna, nem sérültem volna annyira, mint így 1 év után. Majd megtanulod, hogy mi a helyes döntés. Ha másra nem hallgatsz, akkor a saját károdon. Én is az utóbbi típusba tartozom.

2013. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és ketteske voltam.
2013. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem egeszen ez mondta...ugy mondta, hogy ,,de hat milyen lenne mar ugy dolgozni veluk,,...tehat , hogy miert gondolok ilyeneket...de persze megtortent, ugyhogy mindegy teljesen
2013. jan. 18. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, és ez a kapcsolat is elfogadhatatlan. Legalább is a leírtak alapján. Szerinted ez el fog múlni? Szerinted van közös jövőtök mindezek után? Ha igen, az hogy lehet? Ha nem, akkor mi értelme folytatni?, csak az idődet pazarolod.


Ha ennek ellenére érzelmileg kötődsz hozzá, az csak egy káprázat, és valószínűleg az vonz benne, hogy nincs tekintettel rád - tehát FFFérfi. Ez egy csapda, és csak káprázat.


Ne haragudj, nem bántani akarlak, de ezekkel szembe kell nézni. Legalább is nagyon ajánlott. :)

2013. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te mondtad?!

Akkor most ez a fiú mi olyat követett el, amit te nem tudsz feldolgozni? Mert már így nem igazán értem

2013. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!