Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az évfordulónk nem is lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az évfordulónk nem is lesz évforduló logikailag?!

Figyelt kérdés

17/L vagyok, közel 3 éve vagyunk együtt a barátommal. A probléma az, hogy volt egy szakítás ezalatt a 3 év alatt, ami 5 hónapot tartott. A szakítási időszak alatt egymástól független életet éltünk, nem beszélgettünk, csak a végső pár héten, majd újra összejöttünk.


Emiatt az 5 hónap különlét miatt olyan, mintha nem kerek 3 éve lennénk együtt majd az évfordulón... és végül is, így is van. Most akkor ez hogy van? Nagyon rossz lesz, ha az évfordulónk napján nem érzem kerek időnek azt a bizonyos 3 évet. Nektek van hasonló tapasztalatotok?


Bocsi, ha idétlen kérdés, de ez érdekelne, hogyan működik.

Köszi a válaszokat!



2013. jan. 18. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem érzed kerek időnek, mert nem az.. számoljátok onnan amikor újra összejöttetek hisz mégis csak külön voltatok 5 hónapot
2013. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt az élő példa, hogy a nők túlbonyolítanak mindent. :D :D
2013. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek évfordulót tartani?
2013. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: már másfél éve együtt voltunk, amikor a szakítás bekövetkezett. Akkor hagyjuk a francba azt a másfél évet? :)


Második: :D igaz... de az ilyesmi fontos nekünk, nőknek :D

2013. jan. 18. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor vonjátok ki a 3ból az 5 hónapot..
2013. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem azt ünnepeljétek, amikor összejöttetek legelőször. Végül is az annak az évfordulója, attól függetlenül, hogy közben volt egy kis szünet. De mégis akkor kezdtetek járni. Tehát nem azt kell nézni, hogy 3 éve vagytok együtt, hanem azt, hogy akkor jöttetek össze, aminek most van az évfordulója.
2013. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ááh, értem, igazad van... köszönöm szépen. :)
2013. jan. 19. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekunk a 3. evfordulo kimaradt hasonlo ok miatt, de ahogy elnezem a 7. is ki fog
2013. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen... a másodiknál semmi nagy hangulat nem volt nekünk sem emiatt, de már jobb a kapcsolatunk, és ezért érdekelt.
2013. jan. 19. 00:34
 10/10 anonim válasza:
17 évesen még én is napra pontosan tudtam, hogy melyik nap jöttem össze egy sráccal. De szerintem is, ha ünnepelni akartok, azt a napot kell számítani, amikor megismerkedtetek. És még ha volt is szünet a kapcsolatban, mondhatod, hogy 3 éve együtt vagytok (csak két felvonásban)
2013. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!