Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Pénteken lesz az évfordulónk...

Pénteken lesz az évfordulónk a férjemmel, ő meg tegnap azt mondja hogy pénteken megy a sógorához?

Figyelt kérdés
Amikor én mondtam neki hogy akkor van az évfordulón hogy lehet ilyen bunkó napok óta erről beszélünk stb akkor állítja hogy nem elfelejtette csak én fújom fel a dolgokat! Szerintetek?

2012. dec. 12. 18:14
1 2
 1/19 Mara Acoma ***** válasza:
85%

Lehet,hogy csak direkt piszkál, mert valami meglepetést akar neked. Legalább is az én párom szokott így szívatni poénból:))


Ha nem, akkor bunkó! És nem, nem te fújod fel a dolgot.

2012. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
81%

Nem lehet, hogy valami meglepetésre készül, és ezzel tereli el a figyelmedet?:O Párom is csinált ilyet az évfordulónkon, úgy volt, hogy jön hozzánk aznap, lemondta, mert más, fontos dolga akadt. Begőzöltem, nem álltam szóba vele, majd aznap este beállított hozzánk:-) Kiderült, hogy előtte be kellett ugrania oda, ahonnan az ételt rendelte:D


24/N

2012. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Hányadik évfordulótök lesz, hogy hetekig erről kell beszélni, és nagy ünneplést csapni? Miért ne mehetne el a sógorához, ha dolga van ott. Estére készíthetsz egy vacsorát, esetleg valami italt, sz bőven elegendő.

Mi csak a 25 évfordulónkat ünnepeltük meg együtt a családdal. A többit nem.

2012. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem lehet... Ismerem annyira! Azt mondja hogy azért mondta a sógorának hogy jó a péntek mert nem gondolkozott a napokon!
2012. dec. 12. 18:25
 5/19 A kérdező kommentje:
6. Lesz és mi mindig megünnepeljük kettesbe!
2012. dec. 12. 18:27
 6/19 anonim válasza:
6%
Akkor kérj kárpótlást tőle:) Én is keverem néha a napokat, hiába fontosak számomra a dátumok. Vagy mond meg neki, hogy mondja le a dolgot.
2012. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Simán lehet hogy összekeverte a napokat, szombat is munkanap lesz ugye, ez is bezavarhat.


Nem kell hisztizni, mond meg neki hogy rosszul esne ha elfelejtené és hogy szeretnéd, ha nem aznap találkozna a sógorával hanem máskor.

2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Ez annyira szomorú. Az én szüleim is így vannak. Apám leszar minden évfordulót, ünnepet. Anya meg reménykedik és sír. Nehéz beismerni, de tudom, hogy nem szereti anyát. Gyűlölöm az apámat!
2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már le mondta a találkozót, ajándékot is vett! Tudom hogy készült rá, de engem annyira nagyon nagyon meg bántott... nem tudom abba hagyni a sírást, már nincs kedvem az egészhez...
2012. dec. 12. 18:40
 10/19 PrettyVillain válasza:
74%
Emiatt nem tudod abba hagyni a sírást? akkor miért egy olyanhoz mentél, akiből nem tudod kinézni hogy meglep? vagy akinek fontosabb a sógora?
2012. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!