Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő alatt hevertek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Mennyi idő alatt hevertek ki egy szakítást? És ha veletek ez történne, mit tennétek? 25L

Figyelt kérdés
több,mint 7hónapja jártunk együtt, derült égből villámcsapás: szeretlek,jó veled minden,fontos vagy nekem,de most úgy érzem nem leszek beléd később szerelmes.. Hozzátenném bemutatott a barátainak,anyukájának,mindig ő mondta h talizzunk,aludjak nála stb.. sosem én voltam aki nyomul..Tudom el kell fogadnom és tovább lépnem.. inkább csalt volna meg..ezt az érvet egyszerűen az agyam nem képes felfogni.. Szerintetek ez érv? Tényleg több mint 7hónap után -állítólag két hete gondolkozott ezen- dönti el h ő szerinte nem lesz szerelmes belém később..

2013. jan. 23. 23:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni amit mondok, de szerintem korrekt volt veled.

Megpróbálta, olyan volt a kapcsolatotok, mint egy igazi kapcsolat, de nem érezte azt, hogy veled élné le az életét, ezért inkább nem vesztegette tovább egyikőtök idejét sem.

Biztosan neki sem volt könnyű döntés, de bármennyire is nagyszerű lány vagy, neki valaki más kell. Nem jobb (vagy rosszabb), csak más.

2013. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
és 7hónap után kezdett el ezen gondolkodni? előtte nem voltak ilyen agymenései.. állítása szerint két hete kezdte el.. és 2-3 napja döntötte el..
2013. jan. 24. 00:26
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanebben a szituban voltam. Minden egyezik, jól megvoltunk, én szerelmes voltam, mindenkinek be lettem mutatva..stb, de közben én mondjuk éreztem, hogy valami nem oké. Aztán nagy nehezen kiszedtem belőle, mi van: nekem is beismerte, hogy soha nem volt belém szerelmes, ő az akart lenni, de nem ment és sajnálja. A te barátodnál is erről van szó, nem lett beléd szerelmes és ezt úgy értette, hogy nyilván már később se lesz. Szóval most lefordítottam neked:) Örülj neki, hogy ő legalább a maga primitív szintjén erőt vett magán és elmondta ezt neked. Mondom, az én esetemben nekem kellett belőle kihúzni ezt. Ja, és velem majdnem 2 évet volt el így, hogy az ő részéről sose volt szerelem. Mennyi idő alatt tettem túl magam rajta? Még mindig nem tettem magam túl rajta, őszinte leszek. 2 éve történt ez, már nyilván nem szenvedek úgy mint az első hónapokban, de még a mai napig vannak mélyrepüléseim emiatt. Nem vagyok képes újra szerelembe esni. Annyi tanulságul szolgált az eset, hogy ha már az elején nem szerelmesek beléd, később se lesz meg az a húha érzés és ki kell dobni az illetőt minél előbb.
2013. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy nem fog tetszeni a válaszom, ez sem fog.

Fél év alatt elmúlt a kezdeti fellángolás, vagy rájött, hogy ami a kezdetben zavarta benned (senki nem tökéletes), azzal nem tud megbarátkozni, vagy amit nem jól működött a kapcsolatokban kezdetben (tipikusan a szex) az az összeszokástól sem lett jobb.

2013. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem akarok akadékoskodni, de egyszer megkérdeztem tőle, hogy mi az ami zavarja bennem és olyan dolgokat mondott pl: néha túl sok masni kiegészítőt viselek, vagy rózsát..

De az egekig magasztalt hogy mennyire tetszik neki az ambícióm, az eltökéltségem stb..

A szex pedig a szakító emailjében külön hangsúlyt fektetett erre hogy jó velem és ez számára nagyon fontos.. Erre varrj gombot..

2013. jan. 24. 00:45
 16/19 anonim ***** válasza:

Persze, mert az ember nem mond olyat a barátnőjének, hogy pl. Drága, nagyon szeretlek, de elviselhetetlenül büdös a lábad, mert abból sírás lesz. Olyat sem mond, hogy minden tökéletes, mert azt egy okos lány úgysem hiszi el. Ehelyett mond valami huszadrangú könnyen megváltoztatható dolgot, és a kérdés le van zárva.


Nem, nem feltételezem, hogy büdös lenne a lábad, mint ahogy azt sem feltételeztem, hogy unalmas vagy a szexben, csak általánosan próbálok beszélni.

2013. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia tudom min mész keresztül én is hasonlót éltem át,és csak a barátok a családod segíthet az elején,vagy egy új személy az életedbendderült égből villám csapás.Ne add fel és jobbat érdemelsz.Hha bármiben segíthetek,csak beszélgetni szeretnél én itt vagyok neked.:-)
2013. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Velem a parom 2 ev utan szakitott...en is azt hittem, hogy belehalok, soha nem kellesz mas stb...viszont sikerult kimutatnia a foga feheret...es felebredtem a rozsaszin alombol...rajottem, hogy erkolcsileg romlott...es nagyon csunyan elbant velem...egy igaz szerelem ilyet nem tesz...szoval nem o az igazi...
2013. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ettől közellenség leszek, de szeretném, ha ilyen vélemény is lenne itt:


Szerintem ez így KB rendben van. Jó, az talán nem, hogy (ha jól értettem) e-mailben szakított.


De van az úgy, hogy azt érzed, hogy egy kapcsolat nem működik jól, nem ad eleget. Megvan a szeretet, az összetartás, jól érzitek magatokat együtt, de vannak hamis hangok az egészben és rájössz, hogy ez nem az, amire vágysz. Van, aki ilyenkor egy veszekedés alkalmával ugrik meg, esetleg direkt generálja is ezt; van, aki nem mer lépni, mondván "de hiszen egész jól megvagyunk" és egy életen keresztül él ebben a hazug langyos vízben.

Szerintem jó, ha valaki tudja, hogy mit akar és ha belátja, hogy adott emberrel ez sosem lesz meg, akkor szakít. Veszekedés nélkül, nyíltan.


Egyébként meg: 7 hónap?? Én 7 éve vagyok a párommal és amikor a nem kevéssé súlyos párkapcsolati problémáink kapcsán felmerül néha bennem a szakítás gondolata, akkor Az okoz fájdalmat és kétséget és biztos, hogy ha megtenném, utána is sokáig rágódnék. De 7 hónap alatt lehet, hogy még meg sem ismertétek egymást igazán. Persze, pocsék a szakítás, de tedd túl magadat rajta és keress olyasvalakit, akivel kölcsönösen boldoggá teszitek egymást!

2013. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!