Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, kiakadnátok rajta ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kiakadnátok rajta ha ez történne veletek?

Figyelt kérdés
kiakadnátok ha a barátotok véletlen vagy akár szándékosan a hajatokra élvezne sex v orál után? kivernétek a hisztit vagy mosoly és irány fürdeni? ki hogy reagálná le a dolgot? :) pusztán közvélemény kutatásból.
2013. jan. 16. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Mivel nagyon kényes vagyok a hajamra.. leordítanám a fejét az biztos..
2013. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Mosoly és fürdés! :)
2013. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
mosoly,enyhe ledorgálás,fürdés
2013. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Mosoly, egy "jajj hoppá" és zuhany.
2013. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

"Mivel nagyon kényes vagyok a hajamra.. leordítanám a fejét az biztos.."


Haj vs a párod... Nem akarok bunkó lenni, de ez alapján örülök, hogy nem vagyok a pasid...

2013. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Előfordult, véletlenül. A szex fontosabb, mint egy hülye frizura, kimentem és hajmosás.
2013. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is tudja, hogy kényes vagyok a hajamra.. úgyhogy vigyáz rá.. A barátom is kényes más dologban én azt tartom tiszteletben.. de ez egyén függő
2013. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nem zavarna különösebben.
2013. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő!

Nekem a pasim pl nem szereti,ha be van zselézve a haja,én hevesen elkapom,megcsókolom,és véletlen összeborzolom neki.

Hisztisebb lesz mint egy lány.

Én azt mondom,hogy tényleg mindenki kényes,érzékeny valamire,nyilván egy pasi nem élvez direkt oda,ha tudja hogy a nőnek ez nem fog tetszeni,az meg hülyeség hogy "véletlen",hisz ki tudja hova fog menni a cucc,benne van a pakliba,hogy pont oda.

Tehát ha egy pasi figyelembe veszi,hogy a csaj erre kényes,nem élvez oda.

Biztos hogy a pasiknál is van olyan dolog,amitől kiakadnának....vegyük figyelembe,hogy ki mit nem szeret.

Nyilván akit annyira nem zavar,az nem fog szólni!

2013. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha szándékosan, akkor megharagudnék, mert megbeszéltük, hogy arcra/szájba/hajra nem szeretném, és ha ezt nem tartja tiszteletben, azzal engem aláz meg. Ha véletlenül, akkor semmi gond, gyors zuhany, és kész. Mondjuk őt kifejezetten taszítja a gondolat, hogy az arcom környékére élvezzen, úgyhogy ilyesmi nem nagyon fordulhat elő nálunk véletlenül.
2013. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!