Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyi idő volt kihever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés
Első szerelem. Csak pár hónap volt. Én szakítottam, de úgy érzem most, hogy nem kellett volna. Pedig úgy éreztem a kapcsolatunk közben, hogy kiszerettem belőle.
2012. dec. 27. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Még én sem hevertem ki. Kezdjük újra!
2012. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Másfél év alatt még nem sikerült.

25L

2012. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb. bő másfél év, de itt több évről volt szó és velem szakítottak, miközben én még szerelmes voltam.


27 L

2012. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm,életem szerelme,akinek emlékét 6,6 év alatt se tudom elfelejteni,olyan volt,megőrülök hogy lehet sose lesz már senkivel se ugyanolyan!!!
2012. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minél hosszabb ideig tart, annál sz.rabb és hosszabb kiheverni is.....ami fél évig tartott azt durván 1,5-2 év után tudtam kiheverni (most nem arról van szó h visszasírtam mert fél év után már undorodtam tőle, nem sírtam vissza, csak h újra legyen önbizalmam meg minden)....


Bele sem merek gondolni hogy a most lassan 1 éve tartónak ha vége lenne (ne adja Isten). akkor az mennyi idő lenne....sajnos r*hadtul meg tud viselni az ilyesmi.....bár csak sose kéne többet átélnem


23F

2012. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy érzem nekem is legalább annyira hosszú idő lesz kiheverni, mint magát a kapcsolatot. :(
2012. dec. 27. 21:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint annyi idő lesz kiheverni mint amennyi maga a kapcsolat volt.*
2012. dec. 27. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos. NEkem egy évig tartott és még nem hevetem ki. Egyik ismerősömnek 6 évig tartott és pár hónap alatt túl volt rajta.


2. válaszoló voltam

2012. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, ez nagyon emberfüggő.....aki alapból túl komolyan veszi a dolgokat meg beleéli magát (mint sajnos én), annak mindig hosszú és nagyon sz.r..............míg vannak akik lazán kezelik és túl vannak pár hét/hónap alatt.....
2012. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!