Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet ebböl még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebböl még valami?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapig voltam együtt. Jol megvoltunk, kiegyensulyozott kapcsolatunk volt. Aztán eggyik nap olyan hideg volt és kijelentette hogy már nem olyan mint régen, kihült.Szakitott. Mondta hogy maradjunk barátok mert attól független kedvel... Beütött nállam a pánik hogy elhagy és könyörögtem neki...akkor mondta hogy idö kell neki meg tér...

egy hétig nem beszéltünk, aztán elkezdtünk chatelni, és keresi a társaságom ahogy látom, kedves meg minden...

Kérdés hogy szerintetek lesz ebböl még valami?

tényleg csak barátként tekint már rám? de akkor miért ír olyan sürün meg érdeklődik?



2013. jan. 26. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele a helyedbe.
2013. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

Ettől azért ne ájulj el!

Ő szakított , te meg ha elkezdesz neki könyörögni meg nyalizni, meg h jöjjetek újra össze akkor az szánalmas.

2013. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Várd meg, hogy ő keressen, hogy hiányozz neki. Ha te futsz utána, akkor csak mégjobban távolodni fog.

Lehet belőle még, de túl sok esélyt ne fűzz hozzá. Türelmes legyél, ne siettesd, hátha. Sok siekrt!

2013. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az van hogy a barátodnak megtetszett valaki,és mivel az a másik nem jött be visszatáncol.Megérdemli hogy a két szék közé üljön.Sajnos sok pasi ilyen,kell neki egy olyan aki esetleg mindig megbocsát.De Te tudod.
2013. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod van az a mondás hogy a felmelegített káposzta már nem olyan finom..
2013. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!