Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti megpróbálnátok visszaszerezni?

Párommal 1 évig voltunk együtt mikor kiment külföldre dolgozni. Én az egyetem miatt nem mehettem vele, de megbeszéltük, hogy ha elvégzem az egyetemet megyek utána. Ennek már 3 éve, fél év múlva mehettem volna én is, viszont a féltékenységem miatt 1 hete szakított. Harcoljak érte? Én szeretem őt, és annyira elviselhetetlen hogy most lett vége. A 3 év úgy telt nekem h minden nap arra gondoltam hogy nem baj,kibírom, s utána milyen jó lesz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: távkapcsolat, szakítás

2013. febr. 21. 13:04  Privát üzenet  

A válaszok
arra nem gondoltál, hogy ott kint talált magának mást?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. febr. 21. 13:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

biztos vagyok benne hogy nem más miatt szakított. mindig nagy probléma volt nálunk a féltékenység, és sokszor mondta hogy ha nem változok akkor szakít

# 2/5Időpont 2013. febr. 21. 13:21 Privát üzenet
Betelt nála a pohár. Egy próbát még megér, de ha nagyon nem akar békülni, ne könyörögj. Tedd túl magad!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. febr. 21. 13:35 Privát üzenet
visszaszerezni semmit nem érdemes, mert az élet végén úgyis mindent le kell adni a portán :) Amit már egyszer elhagytál azt nem érdemes kutatni, that's life.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. febr. 21. 13:35 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Csakis akkor, ha meg tudod allni, hogy nem kepzelodsz allandoan.

En mar csak azert is kibirtam volna ezt a fel evet, a jobb elet remenyeben.

Ha meg akar csalni, ugyis meg fog, hiaba hisztizel allandoan.

De rossz a feltekeny embereknek. Hogy en mennyi stresszt sporolok meg magamnak....

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. febr. 21. 13:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakítás után lehetséges "visszaszerezni" a másikat?
Osztálytársatokkal megpróbálnátok ha nagyon szereted?
Hogyan lehet, ha lehet bizalmat visszaszerezni?
Most ért véget egy 4 hónapos kapcsolatom, beleszerettem a páromba, viszont ő dobott engem. Az elején még ő ragaszkodott hozzám, csak később megromlott a féltékenységek sorozata...
Majdnem egy hete dobott a barátom, egy értelmetlen indok miatt. Hogyan tudnám visszaszerezni?
Férfiak! Ha a barátnőtök szakítani akarna, mert megcsaltátok, de még szeretitek őt, megpróbálnátok visszaszerezni, vagy annyiban hagynátok a dolgot?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!