Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Féltékennyé próbál tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé próbál tenni vagy csak szimplán bunkó? Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos, ez egy hosszú sztori, de leröviditem. 2 honapja szakitottunk, megbeszeltuk, hogy joban maradunk. Folyton keres...stb. Olyanokat szokott mondani, hogy imadlak meg mindig. Ez nekem egyenlore magas. Szeret meg vagy csak jatszik?! Na nem

Is ez a kerdes. Hanem valamelyik nap beszelgettunk es elmeselte, hogy az egyik haverja ossze akarja hozni valami csajjal es lehet, hogy randiznak is. Ez felzaklatott. Es kicsit osszetortem. Magambol kiindulva ezt nem mondtam volna el az ex baratnomnek, mert nem illik. Mikor latta, hogy ez zavart attert mas temara. Szerintem ez olyan dolog, amit nem a volt baratnommel kene megbeszelni... Tenyleg ekkora gyoker vagy csak idegesiteni akart? Szerintetek?



2013. márc. 3. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
En lany vagyok de azet valaszolok,szerintem o csak baratkent tekint rad..igy csinal az en exem is en meg mindig szeretem de o baratkent nez ram
2013. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem kell velük foglalkozni...ez a titok nyitja, ha látják hogy titeket nem érdekel az, amit csinál, sőt maga a pasi sem, akkor vagy visszatáncol hozzátok előbb-utóbb, vagy pedig eltűnik és nektek is könnyebb lesz.Ne keressétek, ne reagáljatok neki azonnal, ez ilyenkor nagyot vesz az egonkból.

23/f

2013. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!