Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el az exem? 24 f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem? 24 f

Figyelt kérdés
2 év után ebből másfél év együttélés után szakítottunk a volt párommal, közös megállapodás alapján. Rengeteg ok vezetett ide, a 2 család és a gyereke. Ő 14 évvel idősebb nálam, az elején nekem könnyebben ment a dolog mert láttam rajta hogy kivan miattam, de ez most nagyon megfordult. A telefont se veszi fel nekem ha keresem, ha igen akkor nagyon kimérten beszél velem. 1 hete napi 4 órákat alszok megszakításokkal..Tanácstalan vagyok.

2013. márc. 16. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz a fénybe.

[link]

2013. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy mosolyt megért..:-))) Köszi
2013. márc. 16. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

fél év után össze költöztél valakivel?Hát te se vagy normális...

Nem is értem,hogy remélted,hogy ebből lehet valami hosszú...

Na mindegy,igyál sokat,rgj be,szedj fel valami ribancot,másnap józanodj,és folytasd az életed,mint a nő elött.

2013. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy nő válasza:
Ha lehetséges akkor tényleg járj el bulizni vagy csak haverokkal beszélgetni.Nagyon sokat segít ha nem hagynak magadra,és valamennyire terelödik a figyelmed is.Bár tapasztalatból írom hogy az esték nagyon rosszak,hisz magadba vagy és kattog az agyad.És a másik dolog az hogy ne kezdj bele másik kapcsolatba azonnal,mig még szereted!Én 13 év után mentem szét a barátommal..egy hónap után belemásztam egy kapcsoltba.A fiú szeret,de én nem úgy ahogy kellene.Hazudok neki is és saját magamnak is.Sajnos egy ideig az exünket keressük másokban..akárhogy is bántak velünk!
2013. márc. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!