Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.1 év után barátnőm úgy döntött hogy elhagy....

ennek már 1 hónapja...de egyszerüen nem tudom kiverni a fejemből...a multkor elhívott hogy találkozzunk (előtte 3-4 napig meg aznap még így szeretlek,úgy szeretlek) mikor odaértem akkor jött az h haggyam békén ,nem szerelmes mégse belém...

öszejöttem egy másik lánnyal de elküldtem mert nem volt ó vele semmi...se a séta,se a sex,még csak a kezét se volt olyan jó fogni...

minden nap az exemre gondolok,hogy tud ő boldog lenni nélkülem (már barátja van) ő mért nem érzi azt amit én?

mért nem tudok túl lépni rajta?mért nem tudom elfelejteni?

mit tegyek?légyszi segítsetek...

Köszönöm szépen.

22\F


2011. aug. 28. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el,vhogy mást nem tudsz :),kivée ha nem teljesen veszett a dolog.De akármennyire szereted van olyan féle dolog h büszkeség, ha még párszor megcsinálja ezt veled,akkor talán megszólal benned is.Próbálj meg talpra állni aztán hajrá,a te életedben te irányítasz :))
2011. aug. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
kapard össze magad a padlóról, állj fel, és menj tovább. >most ide képzelj a sok közhely közül egyet, mint pl a "sok hal van még a tengerben"-t<
2011. aug. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idő segít majd rajta!11 hónapja ért véget egy 6 éves kapcsolatom.Szerinted hogy éltem meg?Fel a fejjel,majd jön egy jobb nő és elfelejted.
2011. aug. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Íjjj!

Egy hónappal utánad már krapekja van?

Ez elég egyértelmű.

Régen túl van rajtad,vagy már félredugott egy ideje.

Legyél büszke,mert ha lemész kutyába,hidd el gyűlölni fogod magad.

Főleg egy ilyenért.1 hónap után?Semennyire nem tisztel téged ez a csaj.

Töröld mindenhonnan és ne beszélj vele többet.

2011. aug. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!