Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom h mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel ő 20 én 18 nagyon jol megvoltunk addig amíg véletlenül be nem csúszott egy terhesség nem gondolkoztunk azon h megtartsuk igy az abortuszt választottuk..Nagyon megviseli az egész szegény azóta nagyon rosszul van és szenved. Én támogatom mindenben és mellette vagyok segítek neki mindenben de pár napja azzal állt elő hogy nemtudja hogy mit akar és hogy nem szerelemből szeret hanem csak szeret.. mit tegyek?? nagyon szeretem nemtudok nélküle élni :((

2013. márc. 20. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is akarta az abortuszt? Vagy csak te? Mert lehet ő fel akarta nevelni a kisgyereket és veled, most lehet azt hiszi hogy nem tervezed hosszúra vele a kapcsolatodat. Vagy ki tudja.
2013. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő jobban akarta mint én utálja is mert késöbb akart volna gyereket vállani...
2013. márc. 20. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt már sokan leírták, hogy nagyon kevés kapcsolat éli túl az abortuszt. Támogasd, állj mellette maximálisan, hátha.

Ő most elveszítette a gyerekét és ez egy elég durva bűntudatos állapot. Lehet úgy érzi, nem érdemli meg, hogy szeresd. Ez elég komplikált egy nőnek.

2013. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom :))
2013. márc. 20. 22:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!