Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm "el akar hagyni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "el akar hagyni" mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő problémám lenne.. nem kis dolog ezért kérem komolyan válaszokat szeretnék.

Szóval az van, hogy kb fél éve járok egy lánnyal eléggé szerelmes vagyok meg ő is de nem rég kapott egy lehetőséget, hogy mehetne külföldre melózni, Németországba és most gondolkodik, hogy kimenjen e vagy sem..de hát 2000 euros fizetésért ki az a hülye aki ne menne ki... hát én, én nem hagynám itt a szerelmemet a pénzért, mert nem fontosabb nekem, persze ez én vagyok és nem ő.. pénteken derül ki hogy mi lesz, de egyszerűen nem birok várni már a falra mászok és nem tudok semmit se csinálni, voltak köztünk surlódások meg stb, de melyik kapcsolatban nincsenek, de mindig megbeszéltük a dolgokat, én mondtam hogy kitartok mellette ha nem örökre megy de kitudja.. szerintetek elhagyna ezért és kimenne dolgozni inkább? tudom van az a mondás, ha szeretsz valakit engedd el, de én nem tudom elengedni mert szerelmes vagyok belé, ezt neki is mondtam már. de fogalmam sincs mit csináljak ilyen helyzetben és egyáltalán mivel nyugtassam meg magam. kérlek segítsetek. :(



2013. márc. 20. 23:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát nem sűrűn jöhet haza max 2 havonta..:( de nem is tudtam aludni egész este mert folyton ezen agyaltam, hogy mi lesz..:(
2013. márc. 21. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!