Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes ezért szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezért szakítani?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a barátnőm testvérét, de mindenhol ott van és mindenbe beleszól, hogy mit hogy kellene csinálnunk. Én sem vagyok a szive csücske ez már többször kiderült. Próbáltam leülni megbeszélni a barátnőmmel, hogy legyen valami, de ő isteníti a tesóját. Én nem bírom már elviselni a srácot. érdemes ezért szakítani, vagy ha összeköltözünk akkor az javíthat valamit a helyzeten (távolabb leszünk a sráctól)persze akkoris akarja majd tartani a szoros kapcsolatot vele, de nekem meg feláll a szőr a hátamon tőle. ő mindig tudja h mit hogy kéne csinálnunk. jóhogy nem mondja meg h hányszor meg hogyan dugjunk.

2013. márc. 23. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A sráccal akarsz járni?

Nem! Akkor meg ne idegesítsd magad rajta,majd neki is lesz barátnője.

2013. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz nem költözöl össze vele

engedi, hogy beleszóljon az életébe és irányítani is fogja,

inkább legyen így, mint eddig amíg bírod, de Magadtól fogod látni, már most is nem fogod bírni, előbb utóbb úgy is szakítás lesz belőle, sajnálom N

2013. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig a tesójának már van felesége meg gyerekei is..
2013. márc. 23. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már most eleged van belole, akkor nem érdemes ezt huzni.
2013. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
emiatt nem.. biztos h csak ez a gond???
2013. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak ez a gond, de már megőrülök tőle. ha meg elmondom a bnőmnek, hogy kicsit tartsuk a távolságot a tesójától akkor azt hiszik h szét akarom választani őket. mondjuk örülnék ha nem lennének ilyen szoros viszonyban ez tény, de azért nem akarok a barátnőmnek rosszat
2013. márc. 23. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor csak birjátok, kerüljétek.. mást nem igazán tehetsz:(
2013. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!