Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdemes osztálytárss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemes osztálytárssal összejönni azon az indokon kívül, hogy az osztálytársak megkeserítenék a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
fiú vagyok

2013. márc. 21. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk! Azért ,mert ha nem jön össze a kapcsolat akkor gondold már el milyen jó lesz minden nap találkozni vele...
2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert fiú vagy :D
2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. márc. 21. 18:35
 4/12 A kérdező kommentje:
a 2. kommentelőnek: kac kac :D én vagyok fiú az osztálytárs lány,ne gondolj homokosnak :D
2013. márc. 21. 18:35
 5/12 Baccardi01 ***** válasza:

"Házi nyúlra nem lövünk!" Csak, ha támad... :)

Szerintem nyugodtan gyere össze vele. Nincs abban semmi kivetni való.

2013. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

osztálytársammal járok, és ugyanazon egyetem ugyanazon szakára adtuk be a jelentkezésünket is :D nekünk ebből még semmi problémánk nem volt, kb 1 éve vagyunk együtt :D de van az osztályunkban olyan pár akik 4 éve vannak együtt :D

18L

2013. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akármi lehet belőle. Vannak olyan osztálytársaim, akik összejöttek, majd 3 hónappal később szakítottak, és nincs köztük harag.

Vannak olyan évfolyamtársaim, akik egy éve szakítottak, és azóta kerülik egymást, azóta kellemetlen minden pillanat, amit egy légtérben kell eltölteniük. Nem csak nekik, másoknak is, szinte egymás torkának akarnak ugrani.

És vannak olyanok, akik tényleg nagyon szeretik egymást és együtt maradnak a suli végééig, sőt, sokkal tovább.


Úgyhogy csak akkor kezdeményezz osztálytársnál, ha biztosan komolyan gondolod, mert nagyon komoly következményei lehetnek.

2013. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát nekem elég sz.rul sült el. ha nem jön össze a dolog, elég gáz lehet.. nekünk még pár év hátra volt..
2013. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az igazság az, hogy ez egy relatív kérdés. Van rengetek pozitív oldala, de ugyanakkor hátulütője is van. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a lányok sokkal hamarabb érnek, mint a fiúk, ez tudományosan bebizonyított tény. A kamaszkor kezdete a lányoknál 12-13 éves korra, míg a fiúké olyan 15-16 éves korra tehető. Ezért van az, hogy a lányok inkább a tőlük kicsit idősebb fiúk közül válogatnak, hiszen a velük egyidősek egy kicsit még komolytalanok egy stabil kapcsolat létrehozására. De persze ez alól vannak kivételek, mert ismerek olyan fiút, aki korához képest nagyon érett és komoly. Így tehát létrejöhetnek kapcsolatok osztályon belül is.


Sok esetben azért jön össze két személy, akik egy osztályban járnak, mert az úgymond egy "biztos célpont". Ismeri, tudja, hogy mivel kedveskedhet neki és ezáltal megbízható is. Az osztálytársak nem rondítanak bele a kapcsolatban, hisz mit tudnak tenni? Maximum egy mocskos pletyka... De ez nem ér igazából semmit, mert az is csak egy nagyon kicsinyes viselkedést tanúsít és nem éri meg vele foglalkozni. Egy olyan probléma van, amiért kínos lehet a dolog: ha nem jön össze. Mert akkor nincs menekvés, kénytelenek vagytok mindenhol összetalálkozni és ez eléggé aggályos helyzeteket von maga után.

Viszont ez csak 10% . Ha meg tudják oldani a dolgokat...


De persze jól is elsülhet a dolog!

Egyik ismerősöm (most egyetemista) 9.-es korában talált rá a szerelemre. Összejöttek és még most is együtt vannak és úgy látom, nagyon stabil a kapcsolatuk.

Szóval csak bátran! Én speciel nem venném zokon, ha az osztályból a fiúk közelednének...


Hajrá! Drukkolok és remélem, hogy segítettem! :)

2013. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak,sokat segítettetek,szerintem nem érdemes... Nem kockáztatom a barátságom,és a lányon most látom h kezd egy rongybaba lenni ;( nagyon csalódtam benne,ő volt a legjobb lány barátom benne bíztam legjobban
2013. márc. 26. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!