Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogyan szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkisem. kérdése:

Szerintetek hogyan szakítsak? Vagy inkább hagyjam rá?

Figyelt kérdés
A barátommal járunk kb. másfél hónapja. De nem történik semmi se. Se külön találkozás se semmi. Többet se beszélünk amióta együtt vagyunk. Ez az elméletileg járunk, gyakorlatilag nem. De kiderült, hogy neki nincs rám igénye mert ő más(okon) éli ki magát. De én erről nem is tudhatnék. Most milyen indokkal szakítsak vele? Vagy várjam meg, hogy ő dobjon? 15/L

2013. márc. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, de ez így nekem nem jó! Teljesen el hanyangolsz,

ez így nem mehet, tovább.. vagy változtatsz ezen vagy köztünk mindenek vége"

2013. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Én ezt járásnak sem neveztem volna :)
2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más min éli ki magát? Nőkön? Az nőkön lett volna?
2013. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát.. járásnak én sem nevezném..:D Csak próbáltam szépen megfogalmazni


Igen, más lányokon az edzésein..

2013. márc. 30. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!