Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy szünetet kérjek vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
van egy barátom, intézetbe van és velem zsarolják a nevelők hogy ha nem tartja be a szabályokat ( nem ér be a megbeszélt időre ) akkor nem járhat suliba és magántanuló lesz ami azt jelenti hogy nem láthat engem. És sose ér be időre. Ebből azt veszem észre hogy nem szeret, mert kockáztatja hogy láthasson, de viszont érzem hogy szeret amikor együtt vagyunk. Mit csináljak?
2011. márc. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szünet. Ez volt az első felvonás....vége!

Csapó 2 indul!

2011. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de különben meg érzem h szeret szal tényleg nem tudom írjatok ám még légyszi
2011. márc. 13. 18:37
 3/4 Cleptomaniac ***** válasza:
Valószínűleg sz&rik az egészre, mert úgy gondolja, úgysem büntetik meg, csak fenyegetőznek. Ezen fölösleges agyalnod.
2011. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ha én látni akarok valakit akkor véletlenül se kockáztatok
2011. márc. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!