Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk ti h tettétek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti h tettétek túl magatokat az első szerelmi csalódáson és mennyi idő volt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tartott vmi sokáig ez az egész igazából 3hónapig. De én már előtte szerelmes voltam belé. Mindent megtettem érte rengeteg időt,pénzt,energiát beleöltem..Nagyon szerelmes voltam belé és szerintem ő is belém én még mindig szeretem..Ő facebookon egy üzenetben szakított velem az oka az volt h már nem szeret fellángolás volt részéről az egész..annak ellenére h tudta h nekem ő az első szerelmem mégis ilyen jellemtelen és embertelen módon szakított velem..de mégsem tudom utálni meg kiverni a fejemből..mindenről ő jut az eszembe..iszonyatosan szar érzés keményen iszok mostanában meg napi doboz cigiket szívok, tudom h nem jó semmire de nem tudok mit kezdeni..félek h rá megy az egészségem..Ti h felejtettétek el az elsőt?

19/F



2013. ápr. 4. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én még mára sem felejtettem el pedig az már olyan 5-6éve sajnos nagyon szerettem de ő megcsalt és lehet h ez az oka annak h még nem felejtettem el és ezért már nem tok bízni a csajokban lehet h nem egyformák de akk is :S ez van
2013. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 putyííí ***** válasza:

nem tudom kinek hogy ment, nekem.nagyon nehezen, lehet furcsán hangzik, de 16 vagyok, és voltam már komolyan szerelmes, nekem elég sokáig tartott kiheverni ezt a "pofára esést" még most sem sikerült teljesen kigyógyulnom belőle, rajtam az idő, és az hogy nem látom már olyan gyakran mint rég....ezek segítettek :)

16/F

2013. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nekem naggyon nehéz dolgom lesz mert osztálytársam... bele sem merek gondolni meddig fog tartani.. 2hete lesz h szakitottunk de mas lányra még csak nézni sem tudtam...
2013. ápr. 4. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 2 év... most már teljesen semleges számomra.
2013. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nem lesz könnyű dolog! 17éves vagyok, és van egy lány, aki 4éve nagyon tetszik, vagyis 13 évesen zúgtam bele, és akkor nagyon lejárattam magam előtte, még nagyon éretlen voltam(mostmár máskép gondolkodok). Azóta se tudom elfelejteni, ritka az a hét, és mostmár újra az a nap, hogy ne gondoljak rá, és beszélnük is sokat. de csak jóbarátnak tekint, mert az évek során volt idő megismernünk egymást, de nem akar többet barátságnál, és én pedig nem tudom elfogadni, vagyis (elfelejteni). Megértelek, de viszont cigizés, és ivás helyett aztmodnom, hogy sportolj focizz ahol nincs időd rágondolni.
2013. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!