Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyi időbe telt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe telt az első komoly kapcsolatotok után TELJESEN kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés
És mikor múlt el ez a szakítás utáni "depresszió"? És a hiányérzet? Mikor tudtatok már más fiúra/lányra ránézni? Illetve mikor nem a szakítás és az ex gondolata járt 0-24 órában a fejetekben? :) Bocs a sok kérdésért de most épp ilyen helyzetben vagyok és nem tudom mikor múlik már el !!! Pedig már 1hónapja tart!!!!!!!!! ÉS nem lett jobb pedig mindenki azt mondja, hogy idővel jobb lesz :/
2013. ápr. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Több hónap vagy év. Magadtól úgy sem felejted el, kell hozzá, akivel tudsz felejteni.
2013. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mar 9 honapja tart, es nem azert gondolok, ra mert annyira hianyzik, hanem a magany miatt.
2013. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. 5 hét. találtam mást úgy sikerült véglegesen. Ez a legjobb a felejtésre ha olyat találsz aki ezt el is feledteti.
2013. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig, amíg nem lesz más.

Nekem amióta a kamaszkorba léptem, mindig volt valaki, aki tetszett, még ha nem is beszéltem egy szót sem vele, mindig kellett valaki, akiről álmodozhattam vagy gondolhattam rá, és addig nem tűnt el egy, amíg nem volt másik.

Szerintem amíg nem találsz mást, akivel jól érzed magad, és aki a helyébe léphet, addig nem múlik el, valaKi segítség kell.

2013. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 év boldog együttélés után csúnyán váltunk szét. Ő volt az első nagy szerelmem. Nálam utána sorban jöttek a pasik, csak, h felejtsek, de senkivel nem tudtam kialakítani normális kapcsolatot, mindenkiben őt kerestem. Eltelt azóta 5 év, már boldog párkapcsolatban élek, de mai napig eszembe jut. Szerintem az elsőt nem lehet elfelejteni!
2013. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!