Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » H szakítsak úgy a párommal, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B67 kérdése:

H szakítsak úgy a párommal, h úgy érezze, h sohasem szerettem igazán? És mit tegyek, h erősnek látszódjak?

Figyelt kérdés
Egy sráccal megyek randizni, és ugyanakkora hívtam a megbeszélt helyre mint amikor szakítok párommal. A srác tudja is ezt, és beleegyezett. 1 hónapja vagyok együtt párommal, és amikor ő kimondta, h szeret én lefeküdtem vele, és elvettem a szüzességét. Ez nyilvánvalóan rossz döntés volt. Szóval mit tegyek annak érdekében, h erősnek, magabiztosnak tűnjek? Belül nem kicsit fáj, de tudom, h így lesz a helyes, tekintve, h leszar engem magasról, egyáltalán nem úgy viselkedik mint egy szerelmes. 19/L

2013. ápr. 7. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt inkább ne, hogy a két srác találkozzon
2013. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ribanc vagy
2013. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
undorító vagy! ennyi büszkeség sincs benned?
2013. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahelyett h ribancoznátok, meg undorítóznátok inkább adjatok értelmes tanácsot. Köszönöm
2013. ápr. 7. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
haggyad mind 2 csávót, keress egy 3. at. Tetszik a tanácsom? nem. Úgyis a saját fejed után fogsz menni :)
2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod úgyse értékel téged, akkor nem mindegy, hogy érzi-e, hogy sose szeretted? Egyszerűen mondd meg neki, hogy vége, a következőnek meg ne add oda magad ilyen hamar.
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! szex van, de agyad miért nincs

írd meg szakítasz vele és kész, a másikkal meg találkozzál máshol

mert ez egy baromság, képzeld, vita lesz belőle, az új srác, meg ott fog hagyni, mert ebből nem kér, két szék közül a földre esel, N

2013. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"mit tegyek annak érdekében, h erősnek, magabiztosnak tűnjek?"


Miért akarsz erősnek és magabiztosnak tűnni, ha nem vagy az? Ha megjátszod magad, hiába várod azt, hogy megértsenek. Tudom, hogy ez üres frázisnak hangzik, és az is, amíg nem töltöd meg értelemmel. Egyszer meg fogod. :) Csak nehogy túl késő legyen. Fiatalságod csak egy van, kár elvesztegetni.


Sokkal jobb lenne az önbecsülésednek, ha őszintén beszélnél az érzéseidről és úgy szakítanál. A fájdalom nem múlna el, csak tükörbe tudnál nézni. Ez lenne az első lépés ahhoz, hogy tényleg magabiztos, erős nő legyél, és ne csak annak tűnj.


19/F

2013. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg senkinek nincs joga azt mondani, hogy bűnös vagy... Viszont ha hagyod, hogy a félelmeid, fájdalmaid határozzák meg a viselkedésed, azzal ártasz magadnak. A boldogság felé csak az őszinteség vezet. Nincs a félelemben semmi bűn, de ez a viselkedés még nem felnőttes.
2013. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
48%
Most ennek mi értelme, annyi eszed van, mint egy 12 évesnek. Igazi szarkavaró liba vagy, ezzel max annyit érsz el, hogy jól összeverik egymást rosszabb eseteben, de jobb esetben is rájön mindkettő, hogy jobban járnak ha más csajt keresnek helyetted.
2013. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!